Mieszkania średnie

 • Przepis na mieszkanie

  Przepis na mieszkanie

  Proste formy mebli, jasne kolory z ciemnymi akcentami i precyzyjnie zaprojektowane oświetlenie. A do tego szkło, stal i drewno. Oto najkrótszy przepis na nowoczesne wnętrze.

 • Mieszkanie nowoczesne, a jednak przytulne

  Mieszkanie nowoczesne, a jednak przytulne

  Krakowska atmosfera - na tym właścicielce zależało najbardziej. A przy tym żadnych staroci, same nowoczesne rozwiązania.

 • Wnętrza stylowe i w kolorze

  Wnętrza stylowe i w kolorze

  Styl - nowoczesny, kolory - żywe i intensywne. Po przekroczeniu progu tego domu robi się cieplej na duszy bez względu na porę roku.

 • Aranżacje z krainy iluzji

  Aranżacje z krainy iluzji

  Wraz ze zmieniającymi się porami roku i stanami ducha malarek - Grażyny Piórko oraz jej córki Marty - odmienia się też charakter ich mieszkania.

 • Po skosie

  Po skosie

  Mieszkanie niesymetryczne

Mieszkania średniej wielkości należą do najbardziej popularnych na rynku nieruchomości. Średnie mieszkania sprzedają się tak dobrze z kilku powodów. Przede wszystkim, średnie mieszkania mają korzystne ceny, ale to nie wszystko - średnie mieszkania są też najchętniej wynajmowane. Z tego powodu, na średnie mieszkania decydują się zarówno single, jak i pary oraz osoby, które kupują średnie mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem.

Mieszkania średnie: aranżacja

Urządzenie średniego mieszkania nie jest prostym zadaniem. Mieszkania średnie cechują się zwykle przeciętnym metrażem. Zdarza się też, że nasze średnie mieszkanie jest zupełnie nieustawne. W dziale Mieszkania średnie przedstawiamy inspiracje i pomysły na urządzenie średniego mieszkania.

Mieszkania średnie: inspiracje

W dziale Mieszkania średnie znajdziecie mnóstwo inspiracji na aranżacje średnich mieszkań, w tym projekty oryginalnych średnich mieszkań stworzonych przez profesjonalnych architektów wnętrz. Inspiracji do urządzenia średniego mieszkania warto szukać wśród najbardziej udanych realizacji.

Mieszkania średnie: jak projektować

Aby średnie mieszkanie było nie tylko piękne, ale i wygodne, musi zostać dobrze zaprojektowane. Na stronie w dziale Mieszkania średnie znajdziecie porady związane z projektowaniem średnich mieszkań.

Podczas projektowania średniego mieszkania trzeba pamiętać o ergonomii i funkcjonalności. W średnim mieszkaniu, ze względu na niezbyt duży metraż, trzeba mądrze przemyśleć wiele kwestii, w tym tę związaną z zaplanowaniem miejsca do przechowywania. Jeśli w średnim mieszkaniu nie będzie wystarczającej ilości szaf, szafek czy półek, to nie będzie ono funkcjonalne.

Mieszkania średnie: prezentacje mieszkań

W dziale Mieszkania średnie znajdziecie, między innymi, prezentacje średnich mieszkań, które wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami lub niezwykłym wystrojem wnętrz. Dzięki zaprezentowanym na naszej stronie średnim mieszkaniom można dowiedzieć się o wielu rozwiązaniach, które uczynią średnie mieszkanie o wiele bardziej komfortowym i funkcjonalnym.

Dział Mieszkania średnie jest pełen inspirujących zdjęć średnich mieszkań. Jeśli jesteście właścicielami średniego mieszkania, to w tym dziale możecie odnaleźć wiele przydatnych dla was informacji.

Mieszkania średnie: dekoracje

W każdym mieszkaniu, także w mieszkaniu średnim, nie może zabraknąć odpowiednio dobranych dekoracji. W dziale Mieszkania średnie radzimy jakie dekoracje i dodatki warto dobierać do średnich mieszkań tak, aby dodawały im uroku i nadawały niepowtarzalnego charakteru.