• Nowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży!

  Nowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu.

 • Nowy numer "Czterech Katów" już w sprzedaży!

  Nowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu.

 • Nowy numer już w sprzedaży

  Nowy numer już w sprzedaży

  Jeżeli kupisz nowy numer "Czterech Kątów" zyskasz potrójnie!

 • Dni zniżek: zapraszamy na jesienne zakupy!

  Dni zniżek: zapraszamy na jesienne zakupy!

  Tylko teraz atrakcyjne rabaty z miesięcznikiem "Cztery Kąty" w sklepach z wyposażeniem wnętrz w całej Polsce! Wytnij kupon, sprawdź termin zniżek i idź do sklepu lub wejdź do sklepu internetowego i użyj hasła podanego na kuponie.

 • Regulamin: dni zniżek 2014

  Regulamin: dni zniżek 2014

 • Lutowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Lutowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są małe łazienki, szczególnie polecamy wademekum z podpowiedziami, jak zmienić wystrój sypialni, dwie wizyty u naszych gości i - jak zawsze - prezentacje pięknych mieszkań.

 • Styczniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Styczniowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są kuchnie w bloku, szczególnie polecamy pomysły na wygodne sypialnie z szafą lub garderobą, dwie wizyty u naszych gości i - jak zawsze - prezentacje pięknych mieszkań.

 • Listopadowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Listopadowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są schowki w łazience, szczególnie polecamy materiał o niebanalnych sufitach, metamorfozę salonu i - jak zawsze - prezentacje pięknych mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz w całej Polsce.

 • Październikowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Październikowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest kącik jadalny w kuchni, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy 10 domowych bibliotek, tanią metamorfozę pokoju dla dwójki dzieci i - jak zawsze - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą podłogom na lata.

 • Wrześniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Wrześniowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest miejsce do pracy, szczególnie polecamy przegląd, w którym prezentujemy trzy saloniki kąpielowe z wanną wolno stojącą, metamorfozę ciasnej kuchni i - jak zwykle - prezentacje mieszkań. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę z dziewiętnastoma pomysłami na to, jak mieszkać wygodniej.

 • Sierpniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Sierpniowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest aneks sypialny, jak zwykle szczególnie polecamy prezentacje mieszkań, 12 pomysłów na urządzenie łazienki oraz przegląd najmodniejszych zestawień kolorystycznych w kuchni. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą meblom kuchennym na każdą kieszeń.

 • Lipcowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Lipcowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym jest relaks w łazience, jak zwykle szczególnie polecamy prezentacje mieszkań oraz wizytę w domu u Martyny Wojciechowskiej. Mamy też dla Państwa prezent: książeczkę poświęconą metamorfozom wnętrz.

 • Majowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Majowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są małe kuchnie, szczególnie polecamy prezentacje mieszkań, atrakcyjne aranżacje trzech łazienek z wanną i kabiną obok siebie oraz przegląd lamp wiszących do jadalni. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę pełną pomysłów (w sumie jest ich 59!) na miejsca do przechowywania.

 • Kwietniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Kwietniowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są schowki w sypialni, szczególnie polecamy materiały związane z nadchodzącą Wielkanocą - prezentacje trzech świątecznych stołów w różnych stylach oraz podpowiedzi, jak ozdobić jajka, posługując się tradycyjnymi i nowoczesnymi technikami W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą wiosennym metamorfozom wnętrz.

 • Marcowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Marcowy numer

  W kioskach pojawił się najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu wiodącego, którym są strefy w łazience, szczególnie polecamy prezentacje mieszkań oraz pomysły na zagospodarowanie kuchennej wyspy. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą modnej dekoracji okien.

 • Styczniowy numer "Czterech Kątów" już w sprzedaży

  Styczniowy numer

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu numeru, którym jest otwarta kuchnia, szczególnie polecamy wizytę u znanego mistrza kuchni i restauratora Roberta Sowy, prezentacje mieszkań oraz liczne porady. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą trendom w urządzaniu wnętrz na rok 2013.

 • Listopadowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Listopadowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu numeru, którym jest nastrojowa sypialnia, szczególnie polecamy wizytę u wspaniałego artysty Edwarda Dwurnika, prezentacje mieszkań oraz nasze wszystkie porady. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą temu, jak dobrać sprzęt AGD na swoją miarę oraz kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

 • Październikowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Październikowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Szczególnie polecamy wziąż modny styl japoński. Ponadto pokazujemy jak funkcjonalnie i ładnie urządzić kąt jadalny, a także kompozycje kwiatowe z roślin jesiennych. A w prezencie mamy dla was płytę podpowiadającą jak można postarzyć nasze meble, tak żeby wyglądały na autentyczne antyki.

 • Wrześniowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Wrześniowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Szczególnie polecamy nasze pomysły na gabinety i kąty do pracy. Ponadto pokazujemy cztery sposoby na niebanalną zabudowę kuchenną, a także dekoracje inspirowane motywami zaczerpniętymi z natury. A w prezencie mamy dla was książeczkę z pomysłowymi i niedrogimi metamorfozami pokojów dla uczniów starszych i młodszych.

 • Sierpniowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Sierpniowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Szczególnie polecamy trzy pomysły na urządzenie kącika TV. Ponadto proponujemy kilka ciekawych sposobów na oświetlenie łazienki. A w prezencie mamy dla was książeczkę z niebanalnymi sposobami na ozdobienie ścian.

 • Lipcowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Lipcowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Tym razem szczególnie polecamy sypialnie urządzone bardzo stylowo. Ponadto prezentujemy najnowsze trendy prosto z Mediolanu, a także kolorowy styl meksykański. A w prezencie mamy dla was książeczkę z prostymi przepisami na oryginalne dekoracje własnej produkcji.

 • Czerwcowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Czerwcowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Tym razem szczególnie polecamy nasze pomysły na urządzenie salonu wielofunkcyjnego. Ponadto prezentujemy letnie bukiety, a także zielone nowości na balkony. A w prezencie mamy dla was kupony rabatowe do ponad 400 sklepów z wyposażeniem wnętrz. Specjalnie dla czytelników Czterech Kątów zniżki nawet do 50%!

 • Majowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  Majowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

  W kioskach pojawił się już najnowszy numer Czterech Kątów. Szczególnie polecamy naszą wizytę w kuchniach trójki wybitnych kucharzy, a także schowki naprawdę pomysłowo schowane. A w prezencie mamy dla was książeczkę z 57 pomysłami na małą łazienkę.

 • Kwietniowy numer Czterech Kątów w nowej szacie graficznej już w sprzedaży

  Kwietniowy numer Czterech Kątów w nowej szacie graficznej już w sprzedaży

  Odmieniony magazyn prezentuje jeszcze wiecej niż do tej pory zdjęć, porad i inspiracji. W tym miesiącu dołączamy do niego aż dwa prezenty: płytę zatytułowaną Decoupage z pomysłami na niepowtarzalne dekoracje oraz instrukcjami jak, krok po kroku, ozdobić tą metodą domowe sprzęty, a także najnowszy katalog mebli i dodatków firmy Black Red White.

 • Marcowy numer już w sprzedaży

  Marcowy numer już w sprzedaży

  W PREZENCIE - PRZYGOTOWANA PRZEZ ZESPÓŁ "CZTERECH KĄTÓW KSIĄŻECZKA POŚWIĘCONA DEKORACJI OKIEN

 • Numer 02/12

  Numer 02/12

  Pomysły na karnawałowe dekoracje * Jak skutecznie ukryć szafę * Sposoby na dodanie blasku wysłużonym przedmiotom

 • Numer 01/12

  Numer 01/12

  Pomysły na kuchenne bufety z dodatkową funkcją * Piękne dekoracje inspirowane wzornictwem sprzed lat * Zasady nakrywania stołu

 • Numer 12/11

  Numer 12/11

  Trzy otwarte kuchnie będące integralną częścią strefy dziennej * Dekoracje z dynamicznymi wielkomiejskimi pejzażami * Sposoby na doświetlenie wnętrz bez okna

 • Numer 11/11

  Numer 11/11

  Trzy kuchnie, trzy odmienne klimaty * Pomysły na kącik dla niemowlaka w pokoju rodziców * Kolorowe dekoracje z motywem polnych kwiatów

 • Numer 10/11

  Numer 10/11

  Mamy już 20 lat! W jubileuszowym numerze: 20 sprawdzonych sposobów na błyskawiczną zmianę wystroju * Co warto wiedzieć o oświetleniu poszczególnych pomieszczeń * Oryginalne obudowy kominków