Przedpokój

 • Jak zaaranżować przedpokój? Pomysły na funkcjonalne wnętrze

  Jak zaaranżować przedpokój? Pomysły na funkcjonalne wnętrze

  Przedpokój jest pomieszczeniem, do którego zwykle nie przywiązuje się aż takiej wagi. To błąd, ponieważ wnętrze przedpokoju jest pierwszą częścią domu lub mieszkania, które widzą wchodzący do środka goście. Co więcej, odpowiednio zagospodarowany, może zapewnić domownikom dodatkową przestrzeń do przechowywania, w której każdy przedmiot ma swoje miejsce i jest zawsze pod ręką.

 • Praktyczna i stylowa ławka do przedpokoju

  Praktyczna i stylowa ławka do przedpokoju

  Praktyczna ławka do przedpokoju może rozwiązać kilka problemów, które pojawiają się zawsze tuż przed wyjściem z domu. Zapewni nam wygodne miejsce do siedzenia podczas zakładania butów, model ze schowkiem przechowa przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Warto wybrać ławkę do przedpokoju, która oprócz zalet praktycznych, spełni także nasze oczekiwania estetyczne. Oto kilka wybranych przez nas propozycji.

 • Wybieramy meble do przedpokoju

  Wybieramy meble do przedpokoju

  Meble do przedpokoju to elementy wyposażenia, które powinny być praktyczne, a jednocześnie stylowe i efektowne. Przedpokój jest w końcu częścią domu, którą goście widzą od razu po otworzeniu im drzwi wejściowych. Radzimy, jakie meble do przedpokoju przydadzą się w tym wnętrzu.

 • Szafy do przedpokoju - praktyczne przechowywanie

  Szafy do przedpokoju - praktyczne przechowywanie

  Praktyczne szafy do przedpokoju powinny być zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwiać nam życie każdego dnia. Szczególnie wtedy, gdy spieszymy się do pracy i nie możemy pozwolić sobie na przeszukiwanie półek. Ważne, by były one pojemne, estetyczne i dobrze dopasowane do wnętrza - szafa do przedpokoju to pierwszy element wystroju, jaki zobaczą nasi goście po przekroczeniu progu. Jak dokonać odpowiedniego wyboru? Podpowiadamy.

 • Szafy do przedpokoju: na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu?

  Szafy do przedpokoju: na co zwrócić uwagę przy ich wybieraniu?

  Szafy do przedpokoju to meble, które powinny być z jednej strony praktyczne, a z drugiej na tyle estetyczne, by zdobić to pomieszczenie. Wybierając szafę do przedpokoju trzeba więc wziąć pod uwagę kilka parametrów, od których w dużym stopniu będzie zależeć komfort jej użytkowania. Radzimy, czym kierować się przy poszukiwaniu idealnych szaf do przedpokoju.

 • Drzwi wewnętrzne - stylowe i ponadczasowe modele

  Drzwi wewnętrzne - stylowe i ponadczasowe modele

  Klasyczne lub nowoczesne, proste albo rzeźbione - drzwi wewnętrzne mogą cieszyć nasze oko każdą formą. Ważne, by była ona dopasowana do stylu całej przestrzeni. Drzwi wewnętrzne mogą nadać określony charakter pomieszczeniu lub odebrać cały urok aranżacji. Przypadkowy wybór będzie drażnił nas od samego progu. Wybierzmy drzwi wewnętrzne, które będą cieszyły nas przez lata. Modne, ale także - ponadczasowe.

 • Szafka na buty: przechowywanie w przedpokoju

  Szafka na buty: przechowywanie w przedpokoju

  Szafka na buty jest niezbędna, jeśli chcemy, by po wejściu do mieszkania witał nas porządek zamiast porozrzucanego po kątach obuwia. Zarówno do dużego, jak i małego przedpokoju możemy dziś dopasować funkcjonalną szafkę na buty, dzięki której unikniemy bałaganu i oszczędzimy czas na poszukiwaniu odpowiedniej pary butów. Szafka na buty może też spełniać dodatkowe funkcje - sprawdzamy, co jeszcze ma nam do zaoferowania ten z pozoru banalny mebel.

 • Nowoczesny przedpokój. Inspiracje i porady, jak zaaranżować funkcjonalny i ładny przedpokój

  Nowoczesny przedpokój. Inspiracje i porady, jak zaaranżować funkcjonalny i ładny przedpokój

  Przedpokój to wizytówka domu - zadbajmy zatem, by w pełni zasługiwał na to miano. Poza pojemnymi meblami do przechowywania warto pomyśleć o ciekawym wykończeniu ścian oraz dobrać oświetlenie, które sprawi, że to niewielkie pomieszczenie będzie wyglądało atrakcyjnie. O czym jeszcze należy pamiętać urządzając nowoczesny przedpokój?

 • Wieszaki do przedpokoju. Jakie wybrać

  Wieszaki do przedpokoju. Jakie wybrać

  Wieszaki w przedpokoju to coś absolutnie obowiązkowego. Potrzebne nam będą do organizacji przestrzeni i zachowania porządku. Wybraliśmy najciekawsze propozycje.

 • Pomysły na przedpokój w bloku. Aranżacja małego przedpokoju

  Pomysły na przedpokój w bloku. Aranżacja małego przedpokoju

  Przedpokój w bloku zazwyczaj bywa mały, wąski i ciemny. Jak go więc urządzić, aby był wygodny i nowoczesny? Oto sprawdzone pomysły na mały przedpokój.

 • Jak urządzić przedpokój?

  Jak urządzić przedpokój?

  Jak urządzić przedpokój - to pytanie stawia sobie wielu z nas. Jak wiadomo, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego urządzając przedpokój warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii!

 • Przechowywanie w przedpokoju - szafy i wieszaki

  Przechowywanie w przedpokoju - szafy i wieszaki

  Aby utrzymać porządek w przedpokoju, potrzebne są dobrze przemyślane schowki. Szafy, szafki i wieszaki do przedpokoju powinny być funkcjonalne i zajmować niewiele miejsca.

 • Aranżacje: schody do nieba

  Aranżacje: schody do nieba

  Schody w mieszkaniu pełnią przede wszystkim funkcje praktyczne. Dobrze, jednak, gdy nawiązują do stylu w jakim zaaranżowana jest reszta mieszkania.

 • Jak urządzić przedpokój?

  Jak urządzić przedpokój?

  Przedpokój jest wizytówką domu - powinien być zarazem ładny i funkcjonalny. O czym warto pamiętać urządzając to pomieszczenie?<br />

 • Wnętrza: dekoracja przedpokoju na sześć sposobów

  Wnętrza: dekoracja przedpokoju na sześć sposobów

  Przedpokój jest wizytówką naszego domu. To tu rozpoczyna się wycieczka po kolejnych pomieszczeniach. Z tego powodu należy zwrócić szczególną uwagę na aranżację strefy wejściowej.

 • Oświetlenie: jasny przedpokój

  Oświetlenie: jasny przedpokój

  Rzadko się zdarza, by do przedpokoju wpadało naturalne światło, dlatego to na ogół wąskie i długie pomieszczenie wymaga dobrze zaplanowanego sztucznego oświetlenia. Warto również pomyśleć o rozwiązaniach, które pozwolą dodatkowo rozjaśnić ciemny korytarz - faktycznie lub przynajmniej wizualnie.

 • Wystrój wnętrz: waga detalu

  Wystrój wnętrz: waga detalu

  Zdarza się, że jedna rzecz przesądza o atrakcyjności wystroju całego wnętrza. W przedpokoju, pomieszczeniu traktowanym na ogół bardziej praktycznie niż dekoracyjnie, może to być piękny, choć też niezwykle użyteczny mebel. Na przykład stolik-konsolka, na którym wyeksponujemy ozdobne drobiazgi.

 • Siedzisko w przedpokoju

  Siedzisko w przedpokoju

  Zastanawialiście się kiedyś, co o was mówi wasz przedpokój? Jak wita gości? Prezentowane wnętrza zachęcają: Gościu siądź wygodnie, zdejmij buty.

 • Przedpokoje: jak w foyer

  Przedpokoje: jak w foyer

  Przedpokój to wizytówka mieszkania. Często o tym zapominamy i nie przywiązujemy dużej wagi do jego aranżacji. A to błąd.

 • Aranżacje wnętrz: schodami na wyższy poziom

  Aranżacje wnętrz: schodami na wyższy poziom

  Kto wie jakie dzisiaj wypada święto? Dzień Windy. Wszystkim windziarzom życzymy wszystkiego najlepszego i przewrotnie zaprezentujemy galerie.... schodów.

 • Przedpokój: aranżacje niebanalne

  Przedpokój: aranżacje niebanalne

  Szafa z lustrem, wieszak na wierzchnie okrycia i  szafka na buty. Czy tak musi wyglądać każdy przedpokój? Według nas nie!

 • Przedpokój: efektowne wejście

  Przedpokój: efektowne wejście

  Jest to pierwsze pomieszczenie, jakie widzą nasi goście, wizytówka mieszkania, a jednak często zaniedbywane podczas urządzania domu. A czemu by nie postawić na przedpokój?

 • Aranżacje: kolorów moc

  Aranżacje: kolorów moc

  Stonowane beże i biele odrzućmy w kąt. Nie bójmy się korzystać z żywych, soczystych barw podczas urządzania wnętrz. Niech nasze mieszkanie nabierze kolorów!

 • Aranżacje: postaw na ścianę

  Aranżacje: postaw na ścianę

  W związku z tym, że poprzedni temat dotyczący dekoracji ściennych cieszył się dużą popularnością, postanowiliśmy zaprezentować kolejny zestaw ściennych aranżacji.

 • Domowe schowki. Zobacz, gdzie ich szukać!

  Domowe schowki. Zobacz, gdzie ich szukać!

  Jakie określenia najczęściej kojarzą się nam ze schowkiem? Praktyczny, podręczny, pojemny, przydatny... A efektowny? Przecież może być i taki!

 • Sprytne schowki pod schodami

  Sprytne schowki pod schodami

  Schody są coraz częściej ciekawym elementem wystroju wnętrza. Ciekawym i praktycznym - pod nimi można urządzić sprytne schowki.

 • Barokowy przedpokój w sposób nowoczesny

  Barokowy przedpokój w sposób nowoczesny

  Rzadko się zdarza, by przedpokój pełnił przede wszystkim funkcję dekoracyjną. Tak właśnie jest w tym mieszkaniu.

 • Windą na pokoje

  Windą na pokoje

  Ten obszerny hol to prawdziwa wizytówka mieszkania - jest równie wytworny i reprezentacyjny jak reszta wnętrza.

 • Maleńki przedpokój

  Maleńki przedpokój

  Przedpokój jest typowy dla większości mieszkań z dawnych lat - niemal mikroskopijny, z licznymi drzwiami prowadzącymi do wszystkich pozostałych pomieszczeń.

 • Teatralny wystrój przedpokoju

  Teatralny wystrój przedpokoju

  Nikt z nas nie zabawia długo w przedpokoju. Po wejściu do mieszkania zatrzymujemy się, by zdjąć wierzchnie okrycie i buty, a następnie przechodzimy dalej. Potem przedpokój służy jako łącznik między poszczególnymi pomieszczeniami. Toteż urządzając go, często skupiamy się przede wszystkim na jego funkcji użytkowej, mniej uwagi poświęcając stylowi.

Przedpokój to pomieszczenie, które często traktowanie jest po macoszemu. To błąd, ponieważ przedpokój to pierwsze miejsce, które widzi osoba przekraczająca próg domu lub mieszkania. Na naszej stronie znajdziecie wiele porad dotyczących projektowania przedpokoju. Stosując się do nich urządzicie swój przedpokój nie tylko w sposób stylowy, ale i funkcjonalny.

Modnie urządzony, piękny i funkcjonalny przedpokój przyniesie wam wiele korzyści, dlatego warto zadbać o aranżację swojego przedpokoju.

Przedpokój: meble do przedpokoju

Meble do przedpokoju powinny być ładne i praktyczne. Do takich mebli zaliczają się szafa do przedpokoju, wieszak do przedpokoju, ławka do przedpokoju oraz siedzisko do przedpokoju. Meble do przedpokoju muszą być dopasowane do stylu przedpokoju i całego mieszkania. Powinny być też wygodne i odpowiadające gustom domowników.

Na naszej stronie regularnie zamieszczamy inspiracje związane z aranżacją przedpokoju, w tym propozycje mebli do przedpokoju. Dzięki modnym i funkcjonalnym meblom do przedpokoju każdy przedpokój będzie piękną wizytówką całego domu lub mieszkania.

Przedpokój: dodatki

Ładny przedpokój nie może obyć się bez odpowiednio dobranych dodatków uzupełniających aranżację przedpokoju. W przedpokoju powinno znaleźć się specjalnie dobrane lustro do przedpokoju. Dobrym pomysłem jest także umieszczenie w przedpokoju chodnika dywanowego.

W dziale Przedpokój znajdziecie nasze propozycje na modne i ładne dodatki do przedpokoju. Warto być na bieżąco z najnowszymi propozycjami, ponieważ dzięki dodatkom przedpokój może zyskać niepowtarzalny charakter.

Przedpokój: garderoba w przedpokoju

Przedpokój to idealne miejsce na urządzenie garderoby. Dzięki garderobie w przedpokoju można zyskać wiele miejsca w pozostałych pokojach. Garderoba w przedpokoju śmiało zastąpi sypialniane szafy.

W dziale Przedpokój znajdziecie też garść pomysłów, które będziecie mogli wykorzystać przy projektowaniu garderoby w przedpokoju. Takie inspiracje ułatwiają aranżację przedpokoju.

Przedpokój: aranżacje

Dział Przedpokój jest pełen pomysłów na aranżację przedpokoju. Znajdziecie tu zdjęcia gotowych aranżacji przedpokojów, które mogą was zainspirować do wykonania własnego projektu przedpokoju.

W przykładowych aranżacjach przedpokojów znajdziecie propozycje mebli do przedpokoju, wieszaków do przedpokoju, luster do przedpokoju i chodników dywanowych. Warto więc zaglądać do tego działu regularnie, szczególnie jeśli planujecie remont w swoim przedpokoju lub gdy urządzacie swój przedpokój od zera.