• Wyniki konkursu "Ciepłe wnętrza na zimę"

  Wyniki konkursu

  Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, sposród nadesłanych zdjęć i grafik, jury wybrało trzy najbardziej oryginalne prace.

 • Design Sale 2012. Letnie okazje w BoConcept

  Design Sale 2012. Letnie okazje w BoConcept

  Palące słońce i upał za oknem? To znak, że nadszedł czas wyprzedaży! Już 1 lipca 2012 rozpoczyna się doroczna, letnia wyprzedaż mebli i dodatków we wszystkich salonach BoConcept w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Gdyni, Katowicach i Wrocławiu.

 • Meble wypoczynkowe: tradycja i komfort w lepszej cenie

  Meble wypoczynkowe: tradycja i komfort w lepszej cenie

  Kochamy klasykę, bo jest elegancka i ponadczasowa. Tradycyjne wzornictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, zawsze przywodzi na myśl to co najlepsze - przytulny klimat i rodzinną atmosferę. Właśnie takie są meble wypoczynkowe KENYA z oferty HF HELVETIA FURNITURE, które teraz dodatkowo dostępne są w nowej promocyjnej cenie.

 • Kupuj więcej, to Ci się opłaca!

  Kupuj więcej, to Ci się opłaca!

  <img src="https://bi.im-g.pl/im/5/11273/z11273605X.jpg">Dokonaj zakupu mebli, artykułów dekoracyjnych, kuchni w dniach od 1 do 11 marca w salonie Agata Meble, a za każde wydane 1000 złotych otrzymasz kupon rabatowy 100 złotych na dalsze zakupy!

 • To Ci się opłaca!

  To Ci się opłaca!

  Dokonaj zakupu mebli, artykułów dekoracyjnych lub kuchni w dniach <a href="http://www.agatameble.pl/pl/produkty/promocje/to-ci-sie-oplaca"><b> 13 do 22 stycznia</b></a>, a za każdy wydany 1000 złotych otrzymasz kupon rabatowy 100 złotych na dalsze zakupy.

 • Niech w Twoim domu zapanuje cisza

  Niech w Twoim domu zapanuje cisza

  Już nigdy więcej odkurzanie nie będzie kojarzyć Ci się z dokuczliwym hałasem. Marka Rowenta wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i wprowadziła na rynek super cichy, nowoczesny odkurzacz Silence Force Extreme, który jest praktycznie niesłyszalny.

 • Konkurs "DOBRZE POWIEDZIANE"

  Konkurs

  <img src="https://bi.im-g.pl/im/5/10719/z10719845X.jpg"><br><br> 25 listopada w 150 salonach prowadzących ofertę Meble WAJNERT rusza konkurs "Dobrze powiedziane".