Infinito® 687,5 SC

Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne.
- skutecznie zwalcza zarazę ziemniaka

- chroni przed powstawaniem odporności

- można stosować przed i po wschodach ziemniaków

Działanie:

INFINITO® dzięki właściwościom systemiczno-wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty; może być stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka.

INFINITO® po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu.

INFINITO® może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci.

Długotrwały, niespotykany dotychczas efekt ochrony. Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. W pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty.

Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Odporny na zmywanie. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny.

Więcej o: