Niech nam skutkuje!

Miłośnikom słodyczy Calypso kojarzy się ze smakiem dzieciństwa, czyli lodami w formie kostki, które jadło się drewnianymi patyczkami. Miłośnikom mitologii greckiej z nimfą żyjącą na wyspie Ogygii. Zaś miłośnikom roślin od dzisiaj Calypso będzie kojarzyć się ze zwalczaniem szkodników.
Jeśli szkodniki przystąpiły do zmasowanego ataku, nie ma co - trzeba reagować równie zdecydowanie. Takim zdecydowanym w działaniu preparatem jest Calypso A. To niezawodny sposób na pozbycie się wielu popularnych szkodników roślin ozdobnych, które uzurpują sobie prawo do naszych roślin rosnących w domach, na parapetach, tarasach i małych przydomowych ogródkach. Łatwość, ponadprzeciętna skuteczność, ekologiczność i długotrwały efekt - oto zalety produktu. Omówmy pokrótce je wszystkie. Łatwość działania Calypso AL wynika z jego gotowości do użycia, braku konieczności rozrabiania i tego, że nie musimy wykorzystać całego opakowania za jednym zamachem. Dla miłośników kwiatów w mieszkaniach i doniczkach oraz tych, którzy nie posiadają dużego ogrodu, jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

Opakowanie zawiera 1 litr gotowego do oprysku roztworu, co pozwala na opryskanie kilku krzewów róż, rabaty astrów czy wielu doniczek kwiatów. Preparat jest zarejestrowany do ochrony popularnych kwiatów doniczkowych, jak begonie, kroton czy fuksja. Likwiduje nie tylko mszyce, ale także odporne na większość preparatów czerwce - wełnowce i miseczniki. Możemy go również stosować do ochrony naszych iglaków - świetnie radzi sobie ze świerkowcem większym, czerwcem powodującym opadanie igieł na świerkach. Z ekologicznego punktu widzenia preparat też warty jest uwagi, gdyż nie zawiera szkodliwych dla środowiska freonów. Wysoką skuteczność Calypso AL zawdzięcza "strategii" działania. Ponieważ działa układowo, wnika do wnętrza rośliny i rozprzestrzenia się z jej sokami. Dzięki temu świetnie radzi sobie z trudnymi do zwalczania, ukrytymi szkodnikami. Działa też wyjątkowo długo - nawet do 4 tygodni.

Więcej o: