Sprzęt ogrodniczy. Konserwacja przed wiosną - akcja HUSQVARNA

21 lutego rusza akcja firmy HUSQVARNA ?Przygotuj się na wiosenne porządki?. Celem akcji jest właściwe wykorzystanie okresu przedsezonowego na serwis maszyn do pielęgnacji zieleni- tak aby były one odpowiednio przygotowane do pracy i działały bez zarzutu przez cały sezon
Akcja firmy HUSQVARNA

Do 28 marca każdy kto zdecyduje się na dokonanie przeglądu w punktach serwisowych HUSQVARNA będzie mógł skorzystać z promocji

W ramach akcji klient może oczekiwać profesjonalnej i kompleksowej obsługi, pewności, że serwisowana maszyna będzie odpowiednio przygotowana do sezonu, a ponadto otrzyma

instruktaż i wskazówki od doświadczonych mechaników.

Firma HUSQVARNA proponuje profesjonalny serwis 2 rodzajów sprzętu:

Traktorów i riderów - Diler HUSQVARNA bezpłatnie przyjedzie na przegląd traktora lub Ridera (dojazd do 30 km od serwisu)!

Kosiarek - przywieź swoją kosiarkę na przegląd do wybranego Dilera HUSQVARNA, a otrzymasz olej gratis!

Przegląd traktora/ridera to w całej Polsce koszt 380 zł brutto + wykorzystane materiały (np. filtry, świece, olej), a kosiarek 79 zł brutto + wykorzystane materiały. W przypadku obydwu maszyn mechanik wykonuje ściśle określone czynności serwisowe, według określonej listy, którą później otrzymuje klient wraz z sugestiami dotyczącymi ewentualnego zużycia czy napraw. Dzięki temu klient wie czego może wymagać i jakie czynności zostały wykonane.

Wykwalifikowani mechanicy m.in:

- sprawdzą funkcjonalność i niezawodność maszyn,

- dokonają podstawowych czynności eksploatacyjnych oraz konserwacji,

- wyeliminują ewentualne usterki,

- dokonają podstawowych napraw i regulacji.Warto wcześniej zadbać o maszyny...

Aby utrzymać maszynę w najlepszej sprawności technicznej należy przed rozpoczęciem pracy odpowiednio ją przygotować. Wspólną cechą większości maszyn i narzędzi do pielęgnacji terenów zieleni jest sezonowość ich użytkowania. Najczęściej jest to krótka, intensywna eksploatacja, po której następuje okres postoju, trwający nawet do kilku miesięcy. Uwzględniając ten fakt- stan techniczny maszyn, obok jakości ich wykonania i poprawności konstrukcji, jest podstawowym czynnikiem warunkującym ich prawidłową eksploatację. W związku z tym oczekiwania użytkownika to przede wszystkim, niezawodność maszyny w krótkim okresie jej wykorzystywania. Dlatego tak ważny w przypadku maszyn do pielęgnacji zieleni jest właśnie przegląd wiosenny, który najlepiej wykonać przed rozpoczęciem sezonu.

"Dzięki akcji, użytkownicy kosiarek, riderów i traktorów będą mieli pewność, że maszyny będą prawidłowo przygotowane do sezonu, że praca będzie odbywała się bez zbędnych przestojów, będzie bezpieczna i bardziej wydajna. Mamy świadomość, że większość osób decyduje się na dokonanie przeglądu sprzętu koszącego w momencie, gdy jest on potrzebny do pracy. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie akcji "Przygotuj się na wiosenne porządki" właśnie teraz- aby skrócić czas oczekiwania w kolejce, który w sezonie może trwać nawet do 2 tygodni." - powiedział Ryszard Wójtowicz odpowiedzialny za serwis w firmie HUSQVARNA .

***

Husqvarna - producent wysokiej klasy urządzeń mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji terenów zieleni przez cały rok: lasów, parków, ogrodów, obiektów sportowych i innych. Kilkuwiekowe doświadczenie w mechanice precyzyjnej oraz produkcji sprzętu, w połączeniu z innowacyjnymi konstrukcjami zawsze stawiały firmę w czołówce światowych producentów. Produkty są cenione przez użytkowników ze względu na ich: jakość, łatwość obsługi, bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Firma powstała w XVII wieku w Szwecji i jest jednym z najstarszych przedsiębiorstw na świecie. Husqvarna obecna jest w ponad 100 krajach na całym świecie poprzez sieć swoich oddziałów i ponad 18 tysięcy punktów dilerskich. Husqvarna Poland zarządza sprzedażą i serwisem sprzętu na terenie Polski poprzez sieć około 400 dilerów na terenie całego kraju.

Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na: www.husqvarna.pl