Wanny: w imię przyjemnej kąpieli

Nie ma odprężającej kąpieli w wannie bez ciepłej wody i przyjemnego masażu pod prysznicem...
Jednym z nowych rozwiązań firmy Kaldewei jest innowacyjny element wyposażenia wanien z linii wzorniczej Kaldewei Avantgarde oraz Ambiente - zestaw elektronicznej armatury Kaldewei Comfort Select, którego wzornictwo opracowało znane, niemieckie biuro projektowe Phoenix Design. Jego głównym elementem jest elektroniczny panel sterujący zamykaniem i otwieraniem odpływu, funkcją napełniania wanny, a także włączania prysznica.

Ciepło pod kontrolą

Sercem systemu jest elektroniczny, dotykowy panel sterujący zamontowany na rancie. Służy on przede wszystkim do regulowania temperatury wody w wannie - strumień wody może mieć ściśle zaprogramowaną temperaturę o maksymalnej wartości do 43°C oraz regulację intensywności strumienia. Nowoczesny system odpływowy ma specjalną funkcję płynnego, kontrolowanego napełniania. W wersji bez zintegrowanego napełniania może współpracować ze standardową wylewką zamontowaną w ścianie lub w rancie wanny.

Prysznic w zasięgu ręki

Uzupełnieniem armatury jest elektronicznie sterowany prysznic wbudowany w wannę. Jego wąż może być chowany w rancie lub też przymocowany z boku wanny dzięki specjalnemu, atrakcyjnemu optycznie uchwytowi. Sama słuchawka prysznica jest indywidualnie dobierana do całej armatury łazienki i mocowana adekwatnie do rozwiązania przyjętego dla węża. Sterowanie prysznicem jest zintegrowane z elektronicznym panelem dotykowym systemu Kaldewei Comfort Select.

Harmonia funkcjonalności i estetyki

Zalety użytkowe oraz wzornictwo armatury stanowią doskonałe uzupełnienie designu wanien z linii Avantgarde oraz Ambiente. Dzięki łatwemu montażowi każda wanna marki Kaldewei, do której przeznaczony jest system Comfort Select, może być teraz wyposażona w wyjątkowe funkcje, które nie tylko podwyższają komfort kąpieli, ale też dodają urody każdej łazience.Więcej o: