Akcesoria: eleganckie narzędzie dla nowoczesnych kobiet

Może w torebce nie będziemy jej nosić, ale w domu przyda się na pewno. Nie tylko do drobnych remontów, ale również w... kuchni. O czym mowa? O akumulatorowej wkrętarce Bosch IXO z młynkiem do przypraw.
Po zeszłorocznej edycji wkrętarki Bosch IXO Vino z korkociągiem na rynku pojawił się nowy model - Bosch IXO Gourmet wzbogacony już nie tylko o korkociąg, ale również o młynek do przypraw. Wystarczy wsypać przyprawy do młynka (np. sól, pieprz, chili lub inną przyprawę), zamocować adapter z młynkiem do wkrętarki, a następnie nacisnąć czerwony włącznik. Dzięki temu będziemy mogli nadać swoim potrawom szlachetnego smaku, połączonego z aromatem świeżych przypraw. Wkrętarka IXO Gourmet wyposażona jest w zestaw najczęściej używanych bitów, końcówkę z korkociągiem do wina oraz końcówkę z młynkiem do przypraw.

Sugerowana cena: 299 zł. Na rynku pojawiła się również nowa wersja Bosch IXO Vino - zawierająca tylko korkociąg do wina - w sugerowanej cenie 229 zł.

W skład wyposażenia obydwu wersji wchodzi 10 końcówek wkręcających, przydatnych przy wykonywaniu najczęstszych prac domowych.

Więcej informacji: www.bosch.com, www.bosch.pl

Więcej o: