Lodówki: nowa gwiazda stylowych kuchni

W połowie listopada na polskim rynku zadebiutowała najnowsza lodówka side-by-side firmy LG (model GS9266KBCV) łącząca najnowsze osiągnięcia techniki z oryginalnym i eleganckim wzornictwem.
Czysty zysk

Door in Door to nowy system, pozwalający oszczędzić zarówno nasz czas jak i energię elektryczną - specjalne "drzwi w drzwiach" umożliwiają szybki dostęp do najczęściej wybieranych produktów, bez konieczności otwierania całej lodówki. Zapobiega to zbędnemu ogrzewaniu wnętrza urządzenia, dzięki czemu jedzenie nie jest narażone na znaczne wahania temperatury i dłużej zachowuje.

Bez hydraulika

System Bez Hydraulika umożliwia pobieranie wody z wewnętrznego zbiornika lub zwykłej plastikowej butelki, bez konieczności remontowania kuchni w celu podłączenia lodówki do zewnętrznego źródła wody. Łatwa instalacja i brak konieczności wymiany filtrów pozwala korzystać z czystej, orzeźwiającej i pozbawionej szkodliwych zanieczyszczeń wody pitnej oraz z automatycznej kostkarki do lodu.

Długotrwała świeżość

Funkcja Total No Frost zapobiega osadzaniu się szronu na ściankach urządzenia, dzięki czemu nie wymagają one okresowego rozmrażania. Stały system cyrkulacji

i filtracji Pure N Fresh oczyszcza lodówkę z zapachów i zapobiega ich przenikaniu się. Dodatkowo, dzięki technologii hermetycznego przechowywania V Fresh, warzywa i owoce dłużej pozostają świeże, a specjalna plastikowa kratownica Moist Balance Crisper pozwala zachować ich odpowiednią wilgotność. Zastosowanie wewnętrznego oświetlenia LED spowodowało znaczne obniżenie poziomu ciepła, wydzielanego przez tradycyjne żarówki, co korzystnie wpływa na zachowanie stałej, niskiej temperatury. Zamrażarka została wyposażona w szuflady oraz zamykane pokrywy na wszystkich 7 poziomach, które chronią żywność przed przenikaniem zapachów oraz ułatwiają utrzymanie porządku.

Zielona energia

Za zasilanie urządzenia odpowiada Kompresor Linearny najnowszej generacji, co umożliwiło znaczne obniżenie poziomu hałasu i zużycia prądu. Nowa lodówka uzyskała klasę energetyczną A+, czyli zużycie energii jest ograniczone do 25% w porównaniu do tradycyjnych chłodziarek. Zwiększona pojemność lodówki, szacowana na ponad 600 litrów, umożliwia przechowanie nie tylko codziennych zakupów, ale również sprawdzi się przy organizacji urodzin lub imprezy rodzinnej. Komfort i styl

Chłodziarko - zamrażarka GS9266KBCV firmy LG to nie tylko wyjątkowo użyteczne i przyjazne środowisku urządzenie. Dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykończenia czynią z niego niezwykle stylową ozdobę każdej kuchni. Kolorystyka, nawiązująca do włoskiego cappuccino, połączona z gustownymi, szklanymi detalami, tworzy zrównoważoną kompozycję nowoczesnego i klasycznego stylu.