Łączniki elektryczne: sprawdź, który zaprezentuje się najpiękniej...

Projektowanie wystroju pomieszczeń to stosunkowo duże wyzwanie dla każdego dekoratora, tym bardziej dla osób, które nie zajmują się tym zawodowo. Często skupiamy się na wyborze kolorystyki, faktury ścian czy podłogi oraz meblach. Ale to dopiero detale, takie jak łączniki czy gniazda, dopełniają nasze wnętrze.

Firma Hager od lat znana jest z systemów, rozwiązań i usług dla instalacji elektrotechnicznych, począwszy od dystrybucji energii elektrycznej po inteligentne sterowanie budynkami. Łączniki Berker by Hager zaprojektowane są zgodnie z najnowocześniejszymi trendami. Z jednej strony możemy zainspirować się klasyczną serią prostokątnych lub kwadratowych łączników Berker K.1 czy K.5 lub Berker B.Kwadrat, z drugiej zaś okrągłą serią 1930 lub 1930 Rosenthal - łączników obrotowych, podobnych do tych używanych przez mistrzów Bauhausu. To samo dotyczy materiału, z jakiego wykonane są łączniki. Może to być szkło, aluminium, plastik czy stal szlachetna. W serii Berker TS Crystal Ball oraz Berker TS Crystal znajdują się natomiast kamienie Swarovskiego - Crystallized-Swarovski Elements. Każdy z łączników może stanowić główny detal w wykończeniu naszego wnętrza i być elementem go wyróżniającym.

 Kreator. Fot. producent

Firma Hager zaproponowała niedawno nową odsłonę strony internetowej hagerhome.pl, tak aby była ona dla użytkowników jeszcze bardziej przystępna, użyteczna oraz atrakcyjna. Można na niej odnaleźć specjalne rozwiązanie dla klientów i projektantów wnętrz. Mowa tu o kreatorze wnętrz, który pozwala dopasować dowolny produkt firmy Hager do stylistyki czy kolorystyki projektowanego wnętrza. Ma to niezwykłe znaczenie podczas wyboru łączników do naszego pomieszczenia. Często chcielibyśmy wziąć je i przyłożyć do ściany, aby zobaczyć, jak będą pasować. Teraz możemy to spełnić dzięki kreatorowi. Zarówno jako projektanci, mamy możliwość zaprezentowania klientom, jakie rozwiązanie pasowałoby do ich wystroju. Tak samo, jeśli zdecydowaliśmy się projektować sami - możemy sprawdzić, jakie łączniki najlepiej będą pasować do naszego pomysłu.

 Blog. Fot. producent

Ponadto Hagerhome inspiruje właścicieli wnętrz i dekoratorów za pomocą prowadzonego na stronie bloga. Można na nim znaleźć wiele ciekawych pomysłów i rozwiązań. Autorzy dbają o to, aby zaprezentować możliwości, jakie dają łączniki Berker by Hager w różnych stylizacjach i z różnym materiałem. Możemy odnaleźć wpisy dotyczące stylu neoklasycznego, minimalistycznego, popart czy industrialnego, ale też wpisy mówiące o doborze barw. Wszystko po to, aby inspirować i przekonywać, że w dobrym projektowaniu liczy się detal.