Kominki: w ciepłym klimacie

Choć firma nazywa się Kratki.pl, produkuje nie tylko kratki (wentylacyjne). Znana jest przede wszystkim z urządzeń, które ogrzewają i tworzą miłą atmosferę w wielu domach. Nie tylko w Polsce!
Kratki.pl to młoda (istnieje na rynku polskim od 1998 roku) i prężnie rozwijająca się firma produkująca wkłady kominkowe, piece wolno stojące, biokominki, kratki wentylacyjne oraz elementy potrzebne do montażu kominków. Co wyróżnia jej produkty? Wysoka jakość, dbałość o ekologię, estetyka wykonania, atrakcyjne ceny, a do tego krótki okres realizacji oraz profesjonalna obsługa. Własne biuro projektowe, nowoczesne laboratorium, udział w targach i szkoleniach branżowych sprawiają, że wyroby są nie tylko funkcjonalne, ale i po prostu ładne. Warto też wspomnieć, że od początku istnienia firma aktywnie angażuje się w działalność charytatywną, wspierając organizacje i instytucje pomagające najbardziej potrzebującym oraz sponsorując imprezy kulturalne i sportowe.

Marek Bal, właściciel firmy Kratki.pl

Tworzymy produkty jak najlepszej jakości, atrakcyjne zarówno pod względem wzornictwa, jak i ceny. Zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie użytkownika i wysokiej sprawności kominków. Profesjonalni doradcy starają się budować trwałe i solidne relacje z klientami, służąc im wszelkimi informacjami na temat budowy i zabudowy kominka. Każdego roku wprowadzamy do produkcji od kilku do kilkunastu nowości. Mamy nadzieję, że godnie promujemy polską markę i produkty w Europie oraz na świecie.

Kominek nie jest luksusem tylko dla wybranych - mówi właściciel firmy - dlatego ciągle sięgamy po nowe rozwiązania i pomysły, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Ostatnio zdobyte nagrody

Złoty Laur Klienta 2014

Płomień Roku 2013 i 2010 w kategorii "Polska firma roku"

Tytuł "Produkt Przyjazny dla Mojego Domu"

Złoty Medal MTP za linię wkładów Blanka

Złote Ville 2014 za linię wkładów typu BS

Dobry Design 2014 za linię biokominków Papa