Home&you: wielkanocne dekoracje [CENY]

Wielkanocne ozdoby i dodatki w pięciu stylach.

Marka home&you zaprezentowała aż pięć, różnorodnych pod względem kolorystyki i stylu, kolekcji dodatków oraz dekoracji na Wielkanoc. Wśród nich znalazły się m.in. naczynia i akcesoria kuchenne, wiklinowe koszyki, eleganckie obrusy, świece oraz dekoracje z tradycyjnymi symbolami Świąt.

Każda z linii zaprojektowana została w innej kolorystyce. Seria Green Garden to połączenie bieli i soczystej, niczym wiosenna trawa, zieleni. Zawiera komplety naczyń, pomysłowe świece oraz stroiki.

home&you, dekoracje, wielkanoc, dekoracje na wielkanoc, ozdoby na wielkanocFot. mat. prasowe / kolekcja Silver Day

Kolekcja Pink Pearl jest propozycją dla miłośników subtelnych pasteli i ozdób w zabawnej stylistyce, takich jak: figurki zajączków, zawieszki w kształcie pisanek czy pluszowe króliczki w formie poduszek.

Z kolei Silver Day, z dominującą bielą i odcieniami srebra, nawiązuje do klasycznej elegancji. Odnajdziemy w niej stylowe obrusy, podkładki, eleganckie patery i misy.

W wielkanocnych propozycjach home&you znalazła się także linia Lavender meadow, w której jest wiele dodatków z roślinnymi motywami, m.in. świece, naczynia oraz stroiki, a także seria Happy Chick - z żółciutkim kurczaczkiem w roli głównej, zdobiącym np. tekstylia i akcesoria do kuchni.

Jak Wam się podobają wielkanocne propozycje od home&you?


ZOBACZCIE ZDJĘCIA>>