Najciekawsze dodatki ze sklepów Jysk, Jula i Agata

Meble balkonowe, parasole, pościel i chlebak, czyli co znajdziemy w popularnych sklepach w ostatnim tygodniu lipca? Przejrzeliśmy dla was gazetki promocyjne popularnych sklepów. Zobaczcie na co warto zapolować.

Gdzie znajdziemy najlepsze informacje o aktualnych promocjach wnętrzarskich sieciówek? No jasne, w gazetkach! Przejrzeliśmy dokładnie ofertę trzech sklepów - Jysk, Jula i Agata. Wybraliśmy kilkanaście produktów, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Lato w pełni, więc w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć mebli czy akcesoriów na balkon, taras i do ogrodu. Spodobała nam się 3-osobowa huśtawka ze sklepu Jysk, ze zdejmowaną poduszką i podłokietnikami. Wykonana została ona z ręcznie plecionego, odpornego na pogodę petanu. Regularna cena huśtawki to 899 zł, ale do końca lipca można ją kupić za 700 zł. W Jysku spodobały nam się również bawełniane pościele w modne desenie (naszym faworytem jest pościel w czarno-białe graficzne wzory) za 50 zł. Z kolei w Agacie warto upolować modny metalowy chlebak (przeceniony z 69,90 zł na 39,90 zł) i pasujące do niego pojemniki na cukier, kawę czy herbatę.

Więcej o:
Komentarze (5)
Najciekawsze dodatki ze sklepów Jysk, Jula i Agata
Zaloguj się
 • ktos210

  Oceniono 6 razy 4

  Nic mi się nie spodobało , huśtawkę można kupić za 300 zł reszta to bzdety!

 • gazeta-sorosa

  Oceniono 12 razy -10

  W dziale MODA I URODA Gazetki Sorosa można się dowiedzieć, gdzie w sklepie Jysk nabyć materac czy huśtawkę.
  I bynajmniej nie jest to płatna reklama, lecz dobra rada dla czytelników. Czytelników GW, ma się rozumieć - sławetnych polskich idiotów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX