Odkurzacz (nieza)wodny

Bora to elegancki i funkcjonalny odkurzacz wodny, idealny do odkurzania dywanów, wykładzin i tapicerki, szczególnie w mieszkaniach alergików i astmatyków.
Odkurzacz wyposażony jest w dwa filtry: wodny i nowoczesny HEPA, który dodatkowo można skropić olejkiem, aby w pomieszczeniu pozostał przyjemny zapach. Takie połączenie zapewnia niezwykle skuteczne eliminowanie kurzu i roztoczy, a dodatkowo w czasie odkurzania oczyszcza się powietrze w całym mieszkaniu. Nie bez znaczenia jest też nowoczesny design oraz wygoda i prostota obsługi .

Zalety:

- oszczędność - nie ma potrzeby kupowania worków papierowych jak w tradycyjnym odkurzaczu,

- prosta obsługa - posiada tylko dwa przyciski: włącznik/wyłącznik oraz automatyczny zwijacz przewodu,

- pojemnik na wodę (1,2 litra) pozbawiony jest wszelkich zaczepów i zatrzasków tak, aby jego użytkowanie i czyszczenie po zakończonej pracy było jak najprostsze. Pojemnik ten szczelnie zamyka się wykorzystując podciśnienie wytwarzane podczas pracy odkurzacza. Po skończonej pracy wystarczy unieść rączkę, wyjąć pojemnik i wylać wodę z zanieczyszczeniami.

- bogate wyposażenie: metalowa, obrotowa rura teleskopowa, uchwyt do przenoszenia oraz zestaw akcesoriów, m.in. turboszczotka, głowica podłogowo-dywanowa, przystawka szczelinowa, szczotka do żaluzji,

- zasięg 9 metrów.

Moc 2400 W. Cena 590 zł. Producent: MPM Product