Frytownica, ale nie tylko

Zdrowe frytki? Tak, ale tylko te przyrządzone w wielofunkcyjnym urządzeniu Philips Airfryer, ponieważ zawierają o wiele mniej tłuszczu niż smażone tradycyjnie. Bez obaw i wyrzutów sumienia możemy je serwować nawet codziennie.
Zastosowana technologia Rapid Air pozwala smażyć bez oleju (w przypadku potraw mrożonych) lub z jego minimalną ilością (w przypadku świeżych produktów w zależności od preferencji dodaje się od 0,5 do 1 łyżki), przy wykorzystaniu cyrkulacji gorącego powietrza i elementu grillującego. Przyrządzone w urządzeniu Airfryer frytki zawierają nawet o 80 proc. mniej tłuszczu niż te przygotowane w zwykłej frytownicy.

Szybko i smacznie

W urządzeniu Airfryer, dzięki specjalnemu separatorowi jedzenia, można w tym samym czasie przyrządzić kilka rzeczy, a więc nie tylko chrupiące frytki, ale i pyszne domowe nuggetsy, zdrowe kotlety rybne, tapas, quiche a także desery, jak na przykład ciasto czekoladowe. Przygotowanie wielodaniowego posiłku jest więc szybkie i proste. W dołączonej broszurze znajdziemy 30 przepisów opracowanych przez kulinarnego eksperta.

Porządek w kuchni to podstawa

Wyjmowaną szufladę i kosz na jedzenie można myć w zmywarce, a wbudowany filtr powietrza chroni przed dymem i nieprzyjemnymi zapachami. Urządzenie jest również proste w przechowywaniu - specjalny schowek na przewód ułatwi utrzymanie porządku w szafkach.

Cena 999,00 zł. Producent: Philips