Delektuj się świeżą i zdrową żywnością

Dzięki odpowiedniej strefie temperatury BioFresh, możesz przechowywać swoje produkty nawet do trzech razy dłużej. Liebherr stworzył system dzięki któremu gromadzone przez ciebie zapasy, zachowują swoje walory smakowe, apetyczny wygląd, a co najważniejsze - witaminy i minerały niezbędne do prawidłowego odżywiania.
Nie wszystkie produkty wymagają takich samych warunków jak temperatura czy wilgotność. Technologia BioFresh umożliwia wybór odpowiedniego środowiska dla każdego rodzaju pożywienia. Dzięki funkcji DrySafe gwarantującej niską wilgotność powietrza, stwarzamy odpowiedni klimat do przechowywania mięs, ryb i produktów mlecznych. Natomiast dzięki funkcji HydroSafe, zapewniającej wysoką wilgotnością powietrza, nie tracą swych cennych wartości owoce oraz warzywa.

Ponadto produkty Liebherr z funkcją BioFreshPlus, posiadają oddzielną elektronikę, pozwalającą na jeszcze lepsze dopasowanie klimatu do wymagań różnych produktów. W łatwy sposób samemu można regulować temperaturę : od -2°C dla ryb i owoców morza, do +6°C do przechowywania owoców południowych.

Wszystkie urządzenia z funkcją BioFresh posiadają najlepszą klasę efektywności energetycznej (A+ i A++), co świadczy o tym, że wygoda i efektywność nie muszą się wzajemnie wykluczać.

Nie pozwól by twoje produkty utraciły cenne substancje odżywcze. Ciesz się długotrwałą świeżością z BioFresh od Liebherr.

Więcej o: