Projekt kuchni III

Kolejna kuchnia składa się z dwóch ciągów roboczych. Pomieszczenie jest wysokie i zbyt wąskie. Cechuje ją nieergonomiczne ułożenie i nie normatywne odległości pomiędzy ciągami.
Kolejna kuchnia składa się z dwóch ciągów roboczych. Pomieszczenie jest wysokie i zbyt wąskie. Cechuje ją nieergonomiczne ułożenie i nie normatywne odległości pomiędzy ciągami.

Zadanie nam postawione wykracza więc daleko poza znalezienie miejsca na zmywarkę, której Właścicielom brakuje bardzo. Ciekawi są jak można poradzić sobie z tak trudną przestrzenią.

Czy udało się nam, znaleźć dla nich idealne rozwiązanie:

Metamorfoza

Projekt zakłada przeniesienie wszystkich sprzętów na odpowiednie miejsca. Lodówkę, kocioł grzewczy i piekarnik umieszczamy w wysokich szafkach pod zabudowę. Zmywarkę, pralkę i zlew stawiamy w ciągu blisko pionu kanalizacyjnego, nad nimi montujemy funkcjonalny blat roboczy.

Dzięki temu mamy po obu stronach zlewu dużo wolnej przestrzeni. Pod oknem zabudowujemy grzejnik - robimy blat dla psa właścicieli, którym bardzo zależało na tej funkcji. Pod nim znajdzie się wysuwany schodek tak aby zwierzak mógł łatwiej wejść. Na przeciwległej ścianie do okna umieszczamy lustro - taki zabieg rozświetli pomieszczenie i powiększy je optyczne.

Czy ta propozycja przemiany zasługuje na Wasz głos?

Wróć do strony konkursowej i zagłosuj!Przypominamy, że biorąc udział w konkursie możecie wygrać jednego z pięciu blenderów marki Electrolux, a czterech z ośmiu uczestników, których kuchnie znalazły się w finale wygra zmywarki marki Electrolux.

Projekt przygotowała pracownia:


Komentarze (21)
Projekt kuchni III
Zaloguj się
 • Gość: Magda

  Oceniono 5 razy 3

  bardzo dziękuję za komentarze, tylko dopowiem, że głosuje się na stronie głównej konkursu - klikając w kółeczko przy wybranym projekcie, a pod zdjęciami wszystkich projektów jest miejsce na komentarz i podanie danych.

 • Gość: kszapiel77@gmail.com

  Oceniono 4 razy 2

  kuchnia super!!!!!! Bardzo fajna ,taką sobie wymarzyła, dokładnie.

 • Gość: lidgaj@wp.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Projekt kuchni nowoczesny i zarazem bardzo funkcjonalny. Rozwiązania w tym projekcie pozwoliły na maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu estetyki i funkcjonalności
  Dobrze rozplanowany dostęp do niezbędnych urzadzeń kuchennych. Mały kąciik jadalny z okrągłym stołem to strzał w dziesiątkę.

 • k2.j

  Oceniono 1 raz 1

  Dla mnie jeden z ciekawszych projektów. Dobre rozplanowanie sprzętów AGD zapewnia ergonomiczność. Dobry pomysł z okrągłym stołem w części jadalnej.

 • Gość: tomasz.szymanski@vp.pl

  Oceniono 1 raz 1

  super mi się osobiście podoba

 • anna-30

  Oceniono 1 raz 1

  kuchnia jak z marzeń. Wszystko pod ręką i cudowny malutki kącik jadalny urzekły mnie całkowicie. W takiej kuchni można przyjemnie i z fantazją gotować a i odpocząć przy kawie z kimś lub samemu...:)

 • Gość: D.

  0

  Bardzo fajny projekt. Kuchnia funkcjonalna, urządzona z gustem i pomysłem. Brawo!

 • Gość: rszpytma@yahoo.co.uk

  0

  Bardzo ladna kuchnia o funkcjonalnym charakterze.Dodatkowym atutem jest stol i okno,ktore z pewnosca dostarczy duzo swiatla.

 • Gość: mania8263@wp.pl

  0

  zabudowana zgodnie z zasadami ergonomii z jednoczesnym wygospodarowaniem miejsca dla spozywania posilkow.
  jasna,funkcjonalna poprostu przyjazna dla osob ktore z niej korzystaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX