Projekt kuchni IV

Czwarta finałowa kuchnia to niewielki aneks kuchenny. Musi on jednak pomieścić wszystkie potrzebne elementy i sprzęty. W połączonym z pokojem dziennym pomieszczeniu nie udało się właścicielom wygospodarować miejsca na wymarzoną zmywarkę.
Postawili przed nami niełatwe zadanie. Tym razem zdecydowaliśmy się zaproponować więc małe wyburzanie. Co z tego wyniknie?

Metamorfoza

Projekt kuchni polega na zmianie rozmieszczenia urządzeń oraz wyburzeniu małej ścianki rozdzielającej pokój od kuchni. Nie powinno to sprawić właścicielom dużo kłopotu, a efekt będzie zaskakujący.

Zamiast ścianki montujemy duży blat, który służy z jednej strony jako dodatkowe szafki z drugiej jako stół przy którym stoją wysokie krzesła. Pod oknem umieszczamy zmywarkę. Piekranik przenosimy wraz z lodówką do szafek pod zabudowę typu słupek. Przesuwamy zlew w stronę okna i chowamy jego części głęboko w blacie

Jak oceniacie pomysł z wyburzaniem? Zasługuje na Wasz głos?

Wróć do strony konkursowej i zagłosuj!


Przypominamy, że biorąc udział w konkursie możecie wygrać jednego z pięciu blenderów marki Electrolux, a czterech z ośmiu uczestników, których kuchnie znalazły się w finale wygra zmywarki marki Electrolux.

Projekt przygotowała pracownia: