Baw się z nami - cebulami!

Wybierz zestaw roślin ogrodowych, "zasadź" je wirtualnie w swoim ogrodzie i ciesz się ogrodem prawdziwym. O co chodzi?
Pod koniec września br. wystartował serwis TwojaRabatka.pl . To pierwszy serwis w polskim Internecie, który pozwala własnoręcznie stworzyć profesjonalny projekt rabaty ogrodowej i zamówić ją do domu. By to zrobić, wystarczy wykonać trzy proste kroki:

1) wybrać gotowy zestaw cebul do zasadzenia,

2) sprawdzić online, jak rośliny będą prezentowały się w prawdziwym ogrodzie (specjalna aplikacja wbudowana w serwis pozwala „zasadzić” rośliny wirtualnie na planie własnego ogrodu lub przykładowym tle),

3) wybrany zestaw cebul zamówić do domu. Zestawy można zamawiać także pomijając projektowanie, od razu ze strony TwojaRabatka.pl

Sprawdź konkurs z nagrodami organizowany przez serwis TwojaRabatka.plSerwis oferuje sześć gotowych zestawów cebul , zaprojektowanych przez architekta krajobrazu, Semka Izdebskiego: trzy zestawy dla początkujących (Żółto-niebieski, Biało-czerwony, Na stanowiska słoneczne) i trzy dla zaawansowanych (Z ogrodowej apteki, Sami Swoi, Pachnidło). Każdy zestaw występuje w trzech rozmiarach: małym, dużym i średnim (paczki różnią się liczbą cebul poszczególnych roślin, rośliny w ramach jednego zestawu są te same). Przykładowo, mała paczka roślin z zestawu Na stanowiska słoneczne zawiera 70 wyselekcjonowanych cebul roślin gotowych do zasadzenia (w zestawie m.in. czosnki ozdobne, krokusy, narcyzy i kosaćce) i kosztuje 129,90 zł. Każdy zestaw jest wysyłany kurierem za darmo .

W ramach serwisu powstaje także blog ekspercki Semka Izdebskiego.

Partnerami projektu są: sklepy ogrodnicze Cebule.pl i DutchGardens.pl oraz program do projektowania ogrodów GardenPuzzle.pl.

Więcej informacji: twojarabatka.pl

Więcej o: