Nowe stelaże podtynkowe PRO - Roca

Roca rozszerzyła ofertę stelaży podtynkowych o dwa nowe modele z serii PRO, do zabudowy lekkiej i ciężkiej.
Polskie łazienki bardzo często wyposażone są w podwieszane miski wc. Do ich montażu niezbędne są stelaże podtynkowe wraz z przyciskami. Nowe stelaże Roca Pro dają możliwość stabilnej instalacji oraz oferują szeroki wybór przycisków dostępnych w różnych wykończeniach. Stelaże Pro pasują do popularnych na rynku misek wc i wszystkich misek wc Roca.

Zastosowanie stelaży podtynkowych jest funkcjonalne, ergonomiczne i zdecydowanie podnosi estetykę łazienki. Ponadto miski podwieszane ułatwiają utrzymanie higieny w łazience. To alternatywa dla tradycyjnych kompaktów wc. Stelaże podtynkowe można wykorzystać do tworzenia ciekawych rozwiązań aranżacji przestrzeni np. wysp czy przepierzeń. Ścianki o niższej lub wyższej wysokości tworzą funkcjonalne strefy podziału łazienki, na przykład na strefę sanitarną i kąpielową, zapewniając tym samym komfort oraz intymność korzystania z łazienki.

Nowe stelaże PRO do zabudowy lekkiej oferowane są także w zestawach z wybranymi miskami wc 7% taniej. Stelaż w zestawie może być kompletowany z miską podwieszaną wc: Victoria, Nexo, Gap, Dama Senso, Meridian-N i Hall.

Do skompletowania wraz ze stelażami producent oferuje duży wybór ozdobnych przycisków. Wśród nich znajdują się przyciski w 4 wykończeniach: biały, chrom, chrom matowy oraz biały plus chrom matowy. Można wybrać przycisk jednofunkcyjny, bądź ekologiczne i ograniczające zużycie wody z mechanizmem spłukiwania 3/6 l.

Stelaż PRO do zabudowy lekkiej ma szeroką (500 mm), trwałą konstrukcję, regulowaną głębokość (140-195 mm) oraz łapy umożliwiające regulację wysokości (0-200 mm). To pozwala na montaż stelaża na różnych etapach zaawansowania prac wykończeniowych. W komplecie z zestawem znajduje się zestaw montażowy i kolanko odpływowe o średnicy 90/110 mm. Ruchome ustawienie kolanka odpływowego (0-30 mm) ułatwia montaż oraz umożliwia regulację głębokości zabudowy. Tunel serwisowy ułatwia zamocowanie płytki przycisku.

Roca oferuje także stelaż PRO do zabudowy ciężkiej do kompletowania z miskami stojącymi. Miski stojące ze zbiornikiem podtynkowym mogą być alternatywną propozycją dla osób poszukujących jeszcze większej stabilności i ciekawych aranżacji.

Markowe stelaże podtynkowe PRO, to rozwiązanie na lata. Dowodem tego są długie okresy gwarancyjne. 10 lat gwarancji na ramę, 5-lat gwarancji na zbiornik, zawór napełniający i mechanizm spustowy oraz 2 lata na pozostałe elementy.