Hansaronda - nowa wersja baterii umywalkowych Hansa

Asortyment Hansa nie byłby kompletny bez ulubionej serii Hansaronda. Jest ona stałym elementem w niemieckich łazienkach od ponad 14 lat. Ta elegancka, klasyczna linia ukazuje się ponownie w odnowionej formie: bardziej opływowej i prostoliniowej oraz nowoczesnej.
Hansaronda odznacza się bardzo dobrą jakością i sprawdzoną technologią. Inteligentna armatura zużywa tylko 6 litrów wody na minutę, co świadczy o jej podążaniu za ekologicznym trendem "green".

Atrakcyjne zaokrąglenia

Nowa bateria Hansaronda jest cieńsza od poprzedniej wersji, przez co wygląda lekko i elegancko. Łagodne przejścia od zaokrąglonych do prostych powierzchni, czynią armaturę nowoczesną i sprawiają, że harmonijnie łączy się ona z wyposażeniem łazienki. Uchwyt baterii jest nie tylko ergonomiczny, ale także posiada atrakcyjny, opływowy kształt.

Wiele wariantów - wiele możliwości

Segment Hansa i Living składa się z serii armatur o charakterystycznych, ponadczasowo pięknych kształtach oraz o różnorodnym asortymencie. Hansaronda idealnie się wkomponowuje w tą kategorię. Jej różnorodność asortymentowa daje projektantom i inwestorom dużą swobodę wyboru: obok klasycznej baterii umywalkowej w ofercie jest także bateria na podwyższeniu, bateria ścienna jak i bateria z wyciąganą wylewką.

W skład serii serii wchodzi także bateria wannowa stojąca na podłodze, którą można zamontować w dowolnym miejscu. Również modele na- i podtynkowe do wanny lub natrysku dodatkowo uzupełniają tą serię.

Kluczem do stworzenia perfekcyjnej, zorientowanej na architekturę łazienki, której przestrzeń jest rozpatrywana całościowo, jest wybór systemu podtynkowego Hansamatrix, który wprowadza do wnętrza symetryczny, uporządkowany ład w rozmieszczeniu poszczególnych elementów.

"Green Responsibility" i najwyższa jakość to podstawa

Nowa bateria zużywa tylko 6 litrów wody na minutę - tak jak pozostałe serie w segmencie Hansa i Living. Osiąga to dzięki specjalnemu perlatorowi, który ogranicza ilość wypływającej wody nie wpływając na jej objętość i komfort. Daje to do 50% oszczędności wody w porównaniu do zwykłego perlatora.

Armatura Hansa jest szczególnie trwała, dzięki wykorzystywanym w produkcji najlepszym materiałom jak np. wysokowartościowy stop mosiądzu MS 63. W porównaniu do zwykłych stopów mosiądzu, jest on szczególnie odporny na korozję i przyczynia się do poprawy jakości wody. Dodatkowo wnętrze baterii wykonane jest z materiału barierowego „Water Safe", który zachowuje jakość wody pitnej.

Więcej o: