Akcesoria malarskie nowej marki Globall

W ostatnim czasie firma Global Point wprowadziła na rynek nową markę akcesoriów malarskich. Asortyment przydatny zarówno fachowcom budowlanym, jak i amatorom domowych remontów pozwala na przeprowadzenie wszelkich niezbędnych prac na światowym poziomie.
Wprowadzona przez firmę Global Point marka Globall obejmuje kompleksową ofertę produktów, która pozwala wybierać spośród wielu akcesoriów malarskich (m.in. kije, kuwety, wiadra, mieszadła), wałków malarskich, taśm malarskich oraz akcesoriów budowlanych (plandeki, worki), a także akcesoriów do okien i drzwi (uszczelki, moskitiery). Materiały do ich produkcji są sprowadzane z Niemiec, Holandii oraz Włoch.

W celu ułatwienia znalezienia interesujących nas akcesoriów, firma stworzyła katalog produktowy zawierający dokładne opisy techniczne asortymentu wraz ze zdjęciami. Będzie można go znaleźć na stronie internetowej www.globall.com.pl. Docelowo znajdzie się tam także sklep internetowy, który umożliwi zakup potrzebnego ekwipunku bez wychodzenia z domu.

Firma nie zapomina o naturze. W trosce o środowisko, systematycznie zwiększana jest ilość wyrobów produkowanych z surowców odnawialnych. Użytkownicy akcesoriów malarskich Globall informowani są o dbałości producenta o przyrodę za pomocą specjalnego logo umieszczonego na etykietach.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład