Deski tarasowe Cumaru - amazońskie słońce zaklęte w drewnie

W ofercie DLH Poland pojawiły się nowe deski tarasowe iDeck wykonane z drewna Cumaru, które wprowadzą do architektury ogrodu słoneczny akcent amazońskiej natury.
Taras stanowi dopełnienie zewnętrznej architektury budynku. Reprezentuje wysublimowane gusta domowników, dlatego warto zadbać o jego oryginalne wykończenie i sprawić, by przykuwał uwagę. Nowe deski iDeck z południowoamerykańskiego drewna Cumaru dostępne w ofercie DLH Poland, pomogą nadać tarasowi niepowtarzalny wygląd.

Drewno Cumaru, zwane również orzechem brazylijskim, charakteryzuje się specyficznym usłojeniem i niepowtarzalną paletą barw. Składająca się z odcieni brązu, czerwieni i żółci kolorystyka przywodzi na myśl witalność bujnej, amazońskiej przyrody. Walorom estetycznym nowych desek towarzyszą bogate zalety użytkowe, do których zaliczyć należy odporność, trwałość, stabilność i twardość.

Naturalna różnorodność desek

Deski tarasowe iDeck z drewna Cumaru dostępne są w dwóch profilach. W zależności od indywidualnych upodobań i oczekiwanych rezultatów architektonicznych, można wybrać wersję Classic lub iCLIP. Profil Classic, z jednostronnym ryflowaniem i o wymiarach 21/145/2150-5190 mm, posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się, np. jako wykończenie stopni tarasowych. Ryflowanie przyczynia się do zwiększenia odpływu wody, co w konsekwencji wpływa na przedłużenie żywotności tarasu. Natomiast iCLIP to deski o gładkiej powierzchni i o wymiarach 22/120/2150-5190 mm. Dostępne profile różnią się między sobą również sposobem montażu, który może być wykonany na wkręty lub na klipsy.

Deska Cumaru DLH Poland:

- profil Classic wymiar 21x145 mm - cena od 37,00 zł brutto/mb

- profil iClip wymiar 22x120 mm - cena od 34,00 zł brutto/mb (wraz z całym systemem montażu - legary i wkręty)

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład