Wentylatory Rimera - artystyczne oblicze wentylacji

Wentylatory Rimera przeznaczone są do montażu w kuchni lub łazience. Zwracają one uwagę zarówno swoim dekoracyjnym wyglądem, jak i innowacyjnością zastosowanych w nich rozwiązań.
Atrakcyjną funkcją jest między innymi podświetlenie, tworzące wokół wentylatora lekką poświatę w jednym ze 100 kolorów. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu cyfrowego panelu istnieje możliwość określenia stopnia wilgotności powietrza za pomocą zmiany koloru podświetlenia. Niezwykle użyteczna jest też opcja prostego demontażu, umożliwiająca szybką wymianę dekoru na dowolny model z bogatej palety produktowej.

Wykorzystanie w ich konstrukcji układów mikroprocesorowych oraz technologii LED pozwala w skuteczny i efektowny sposób filtrować powietrze w pomieszczeniu. Specjalny układ elektroniki na bieżąco kontroluje impulsy świetlne z zewnątrz, poziom wilgotności w pomieszczeniu oraz obroty silnika, rozpoczynającego pracę w dwóch różnych konfiguracjach. Pierwsza z nich dostosowana jest do momentu, kiedy zostanie przekroczony poziom wilgotności w powietrzu. Druga natomiast reaguje na pojawienie się impulsu światła. Oba te rozwiązania pozwalają na dopasowanie ustawień do indywidulanych preferencji użytkownika. Co istotne, w przypadku zanikania sygnałów wejściowych, specjalnie do tego przystosowany system czasowy "Time Support", będzie podtrzymywał pracę silnika przez określony z góry czas. Obudowa urządzeń wykonana z tworzywa sztucznego typu ABS oraz poliwęglanu wyposażona jest w inteligentny system ochrony przed nawiewem oraz układ rowków odprowadzających wodę. Cyfrowy panel sterowania pozwala z kolei regulować próg wyzwalania czujnika wilgotności, czas podtrzymania pracy, kolor oraz opcję podświetlania. Niezwykle wygodna jest też funkcja ustawienia czułości higrostatu w przedziale od 20 do 80 procent wilgotności oraz timera w przedziale od 2 do 20 minut.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: