Lampy z czujnikiem ruchu do oświetlenia zewnętrznego domu

Oświetlenie wokół domu, podjazdu do garażu lub też alejek w ogrodzie nie tylko poprawia walory estetyczne otoczenia budynku, ale także wpływa na komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Oświetlenie domu przy pomocy lamp Steinel z czujnikiem ruchu z pewnością odstraszy złodzieja, który będzie próbował dostać się na naszą posesję.
Wszystkie produkty z 4 nowych linii wchodzących w skład Full Led firmy Steinel wyposażone są w diody LED Long Life. Oznacza to, że lampy zapewniają maksimum światła przy niewielkim zużyciu energii. Co więcej, produkty te mają wbudowany czujnik ruchu i czujnik zmierzchowy. Każda z lamp ma również zamontowany system chłodzenia.

Główne źródło światła czyli aluminiowa lampa z czujnikiem ruchu L 665 LED zbudowana jest z aluminium, a jej elegancję podkreśla podświetlana szybka, na której można umieścić naklejkę z numerem domu. Jej wymiary 323 x 209 x 122 mm, a także napięcie zasilania 230 - 240V / 50Hz pozwalają umieścić ją na ścianie tuż przy drzwiach wejściowych do domu lub też przy bramie garażowej. Wbudowany czujnik ruchu ma kąt wykrywania 360 stopni.

Model tej lampy dostępny jest w kolorze srebrnym.

Model L 666 LED idealnie oświetli podjazd do garażu lub wejście do domu. Niewielki rozmiar 100 x 141 x 270 mm powoduje, że jest to rozwiązanie idealne do montażu na ścianie niewielkiego ganku lub wiatrołapu prowadzącego do domu.

Trzecią propozycją przygotowaną przez firmę Steinel jest lampa L 650 LED. Jest ona wykonana z tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dlatego szczególnie poleca się ją do montowania w ciągach komunikacyjnych, na placach zabaw oraz wszędzie tam, gdzie kinkiet narażony będzie na uszkodzenia.

Uzupełnieniem linii lamp Full LED jest model L 680 LED. Zbudowany został z aluminiowej podstawy oraz zdejmowalnej nasadki wykonanej ze szkła. Lampę wyposażona w czujnik ruchu, który można ustawić w dwóch pozycjach - ma on bowiem zasięg do 12 lub do 5 m. Oprócz tego w lampie znajduje się czujnik zmierzchu, a także mechanizm, który zapewnia stopniowe rozświetlenie diody.

Na lampy z nowej serii producent udziela 3-letniej gwarancji.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: