Nowe baterie Cassino marki Ferro

Funkcjonalne, o lekkiej dynamicznej formie, w sam raz do współczesnej łazienki. Proste, geometryczne kształty baterii łazienkowych Cassino świetnie komponują się z lustrami i dającymi dużo rozproszonego światła szklanymi lampami.
Oszczędne, ekologiczne baterie, zaopatrzone w komponenty należące do systemu VerdeLine ograniczają zużycie wody do 50%. Bateria wannowa, natryskowa i bidetowa stanowią doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zainteresowanych ekologią. Natomiast bateria umywalkowa Casino VerdeLine Plus wyposażona w jeszcze wydajniejszą głowicę ceramiczną i perlator dba o wodę i nasze kieszenie w jeszcze wyższym stopniu. Przepływa przez nią jedynie 4,5 l wody na minutę, podczas gdy z baterii sygnowanej logiem VerdeLine - 7,8 l na minutę, a z tradycyjnej aż 12 l.

Do tak zaaranżowanej łazienki możemy dobrać atrakcyjne akcesoria z kolekcji Novatorre: dozownik na mydło, wieszaki, szklanki czy uchwyt na papier toaletowy. Wykonane z mosiądzu, pokrytego chromem z elementami z matowego szkła utworzą idealną harmonię ze znajdującymi się tu sprzętami i panującą kolorystyką.

Łazienka pełna światła i blasku będzie najlepszym miejscem dla wszystkich spragnionych relaksu w estetycznym, przyjaznym zmysłom otoczeniu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: