Drewno zamknięte w kamieniu - oryginalne wykończenie ścian

Dekoracja ścienna nie musi ograniczać się do farby i tapety. Jeśli chcemy w nietuzinkowy sposób wyeksponować wybrane miejsca w domu, warto zwrócić uwagę na nowy kamień dekoracyjny Albero z serii Relief od firmy Bruk-Bet.
Sekretem urody kamienia dekoracyjnego Albero jest wyjątkowa faktura i naturalna kolorystyka. Jego pojedyncze elementy przypominają układane w stos szczapy drewna. Wygląd surowych polan nadaje wyrazistości klasycznym aranżacjom, a w przypadku wnętrz designerskich dobrze komponuje się z prostotą dekoracji. Dzięki wyjątkowej wytrzymałości kamień Albero może być stosowany również na zewnątrz - na elewacjach lub jako okładzina murków ogrodowych.

Latte, cappuccino czy czekolada?

Kamień dekoracyjny Albero dostępny jest w trzech, naturalnych kolorach o odcieniach latte, cappuccino i mlecznej czekolady. Pozwalają one zachować odpowiednie proporcje pomiędzy bijącym od nich ciepłem a naturalnym chłodem kamienia.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu strony montażowej każdego z elementów, prezentowany kamień można montować samodzielnie, bez pomocy specjalistów. Po przygotowaniu podłoża - wyczyszczeniu ściany z resztek farb i tapet, odpyleniu i wysuszeniu - w prosty sposób mocuje się go na zaprawę klejową.

Cena: 104,55-108,24 zł brutto/opakowanie 0,48 m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: