Twoje drzwi do nowoczesności

Kompleksowe rozwiązania elfa od ponad 60 lat pozwalają na urządzenie wygodnej garderoby czy funkcjonalnego miejsca na domowe akcesoria. System do przechowywania elfa wraz z przesuwnymi drzwiami to idealny sposób na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni w dowolnej części domu - w przedpokoju, łazience, kuchni, pokoju dziecięcym, a nawet w garażu. Drzwi przesuwne sprawdzają się również w miejscu tradycyjnych drzwi przejściowych pomiędzy pomieszczeniami. Wszystkie produkty elfa są wykonane z najlepszej jakości materiałów i zostały objęte 10-letnią gwarancją.
Drzwi przesuwne elfa są produkowane na wymiar wg indywidualnego projektu, dlatego zawsze idealnie pasują do konkretnego otworu, nawet do wnęk ze skosami, oraz do wystroju wnętrza. Są dostępne z czterema rodzajami profili w kilku kolorach, do których można wybrać różnorodne wypełnienie - klasyczne: fornirowe, szklane lub lustrzane albo z nowoczesnego perspexu. To wysokiej jakości tworzywo jest dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, od bieli, poprzez żółcienie, po bardzo intensywne czerwienie, granaty i zielenie. Ponadto, w jednym skrzydle można dowolnie połączyć ze sobą do 10 różnych rodzajów wypełnień, tak by stworzyć własny, niepowtarzalny projekt. Wśród akcesoriów dodatkowych przewidziano opcję cichego zamykania lub oświetlenie LED.

ElfaFot. ElfaSystem do przechowywania jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Zgodnie z ideą elfa kosze, półki i wieszaki mają ujednolicone rozmiary, dlatego można je dowolnie ze sobą komponować, tworząc rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. W zależności od wariantu, elementy zestawu montuje się standardowo - do pionowych listew mocowanych do ściany lub w systemie wieszanym - w którym wystarczy przykręcić do ściany tylko górną szynę poziomą i na niej założyć pozostałe listwy pionowe. Do dużych przestrzeni przewidziano również wersję wolnostojącą - freestanding. Każdy wariant umożliwia optymalną konfigurację sytemu i wysokości półek.

System do przechowywania elfa jest dostępny w dwóch wersjach designerskich: minimalistycznej elfa Classic, w kolorach białym lub platinium, oraz ekskluzywnej elfa Décor, która jest unikatowym połączeniem metalu i drewna w trzech kolorach: bieli, brzozie i orzechu.

Zobacz więcej na

www.elfa.com