Cayono - nowa wanna Kaldewei

Nowa wanna Cayono firmy Kaldewei, należąca do kolekcji Advantage, charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, bardzo dobrą jakością oraz co równie ważne - atrakcyjną ceną.
Na projekt łazienki, jej ostateczny kształt i wyposażenie, poza indywidualnymi preferencjami użytkowników, wpływają różne czynniki. Decydujące znaczenie mają tu: architektura, kształt i wymiary pomieszczenia oraz budżet jaki mamy do dyspozycji. Wykonawcy, architekci i projektanci stoją często przed nie lada wyzwaniem, aby w niewielkim pomieszczeniu, wykorzystując ograniczone środki finansowe stworzyć wygodną i przytulną łazienkę.

Design i jakość w atrakcyjnej cenie

Dostępna w pięciu rozmiarach - 150x70, 160x70, 170x70, 170x75 i 180x80 cm - wanna Kaldewei Cayono stanowi uniwersalną bazę, którą można wykorzystać zarówno jako podstawę aranżacji małej łazienki, jak również w projekcie dużego pokoju kąpielowego dla wieloosobowej rodziny. We wszystkich rozmiarach Cayono jest wanną wygodną i dzięki przestronnemu wnętrzu gwarantuje komfort kąpieli. Specjalnie zaprojektowane dno, które na życzenie klienta może być wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, umożliwia dodatkowo bezpieczną kąpiel pod prysznicem.

Szeroki rant w nogach wanny może stanowić wygodną półeczkę służącą do odkładania niezbędnych drobiazgów i kosmetyków, a także dobre miejsce do montażu armatury.

Ale nie tylko forma i funkcjonalność, lecz także wysoka jakość stosowanych do produkcji materiałów, składają się na komfort użytkowania wanny. Prawdziwy relaks i odprężenie jest możliwe jedynie w miejscu, w którym czujemy się pewnie, wygodnie i bezpiecznie. Idealnie gładka, pozbawiona porów, higienicznie czysta powierzchnia 3,5 mm stali emaliowanej, z której wykonana jest wanna Cayono, zapewnia miłośnikom kąpieli w stylu Wellness bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Na twardej, szklistej powierzchni emalii nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu lub szkodliwe bakterie i grzyby. To na pewno ważna i uspokajająca wiadomość dla zwolenników długich gorących kąpieli.

Dodatkowym plusem jest również łatwa pielęgnacja emaliowanych powierzchni - zaschnięte ślady wody oraz osady z kamieniamożna łatwo i szybko usunąć za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki. Nie potrzeba w tym celu używać żadnych agresywnych środków czyszczących, dlatego podczas sprzątania nie obciążamy dodatkowo środowiska. Nawet po długim i intensywnym okresie użytkowania powierzchnia wanien wykonanych z 3,5 mm emaliowanej stali Kaldewei nie wykazuje najmniejszych śladów zużycia. Producent udziela na swoje wyroby 30 lat gwarancji.

Właśnie takie argumenty przemawiają za wykorzystaniem wanien Cayono w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale czy domy opieki, jak również w apartamentach i mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem, gdzie często dochodzi do wymiany lokatorów.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład