Już miliony ludzi mieszkają w IGLO. Sprawdź jak radzą sobie z zachowaniem ciepła?

Niezależnie od lokalizacji, niezależnie od kontynentu prawdą jest, że coraz więcej ludzi na świecie wybiera IGLO. Rosnąca popularność IGLO jest zauważalna nie tylko w Europie, ale również w USA, Kanadzie, Meksyku czy nawet Australii. Wszyscy wierzą, że ten system właśnie zapewni im najwięcej ciepła, a jednocześnie jest elegancki.
Jak się okazuje, wszyscy Ci, którzy ufają w doskonałe parametry termoizolacyjne IGLO mają rację i mogą być pewni swojego wyboru. Nowoczesny system IGLO ENERGY, nowość w ofercie DRUTEX S.A., jest odpowiedzią na potrzeby rynku i ludzi na całym świecie w zakresie ciepłych i energooszczędnych okien.

Ponadczasowy design, doskonałe walory estetyczne, funkcjonalność na najwyższym poziomie i przede wszystkim innowacyjne rozwiązania w zakresie termoizolacji powodują, że okno IGLO ENERGY wyznacza trendy na światowym rynku stolarki.

Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów w zakresie energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. System zapewnia również ponadprzeciętne parametry w zakresie przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i odporności na wiatr. To rozwiązanie wprost idealne dla domów energooszczędnych i pasywnych.

Nowe okno energooszczędne IGLO ENERGY zapewnia doskonały poziom izolacyjności termicznej, a optymalna siedmiokomorowa budowa profili GL System, wykonanych wyłącznie z materiału pierwotnego, o głębokości zabudowy 82mm w połączeniu z nowoczesnym pakietem szybowym oraz innowacyjnym systemem uszczelnienia okna stanowi nowość na światowym rynku stolarki.

DRUTEX zastosował również innowacyjne wzmocnienie termiczne wykonane z włókna szklanego, które minimalizuje powstanie mostków termicznych, a dzięki temu pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych parametrów w zakresie izolacyjności cieplnej. Odnosząc wyniki w zakresie energooszczędności do aktualnych polskich przepisów techniczno-budowlanych trzeba zauważyć, że okno IGLO ENERGY ze współczynnikiem Uw=0,6 W/(m²K)* charakteryzuje się przenikalnością cieplną nieomal o 100% lepszą niż wymagana w Polsce. Jednocześnie współczynnik przenikania ciepła dla samej ramy jest jednym z najniższych wśród producentów okien i osiąga poziom Uf=0,9W/(m²K).

Co więcej, nowe okno umożliwia zastosowanie opracowanej przez firmę w 2011 roku nowej generacji pakietów szybowych wyposażonych w najnowocześniejsze szyby z powłokami niskoemisyjnymi, które oferują najwyższe standardy w zakresie efektywności energetycznej o współczynniku przenikalności termicznej na poziomie nawet Ug=0,3W/(m2K)! Pakiety szybowe o doskonałych współczynnikach przenikalności termicznej umożliwiają wykonywanie bardziej wyszukanych kompozycji okiennych. W standardzie firma oferuje szybę dwukomorową zbudowaną z tafli o grubości 4mm (4/18/4/18/4) o współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5W/(m²K).

Nowe okno IGLO ENERGY to wyraz najwyższego stopnia elegancji, wyrafinowanej estetyki wyrażonej delikatną, zaokrągloną linią profili oraz bogatą kolorystyką i kształtem okien IGLO ENERGY. To gwarancja doskonałej statyki dzięki dużej komorze środkowej ze wzmocnienia stalowego lub włókna szklanego. Okno wyposażone jest ponadto w eleganckie aluminiowe klamki zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach.

IGLO to więcej niż gwarancja ciepła. IGLO jest przede wszystkim synonimem bezpieczeństwa i wysokiej jakości, stąd powodzenie systemu rośnie z dnia na dzień. Rosnące zainteresowanie i popyt na produkt, który wprowadzony został na rynek zaledwie w styczniu br. świadczy o zaufaniu Klientów i ich uznaniu względem nowego produktu, który już nie tylko spełnia oczekiwania Klientów odnośnie energooszczędnej stolarki, ale znacznie wyprzedza przyjęte rynkowe normy. To z kolei daje Klientom zdecydowaną przewagę, bo otrzymują produkt, który gwarantuje im realny komfort cieplny i faktyczne oszczędności, szczególnie przy dużych różnicach temperatur wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia, kiedy oszczędności energii są największe. Jednocześnie Klient otrzymuje produkt funkcjonalny i modny, bo przecież o trendach okien mówi się od dawna. DRUTEX stwarza natomiast możliwość wyboru spośród różnorodnych form, kształtów i kolorów i tylko w marcu firma poszerzyła swoją ofertę o kolejne trzy kolory: kwarcytowy szary(gładki) i bazaltowy szary(gładki) oraz biały. Dziś do dyspozycji Klient ma już 28 folii Renolit, co umożliwia mu aranżację wnętrz dopasowaną do indywidualnych gustów bo przecież o gustach dyskutować nie można. Można za to śmiało powiedzieć, że tyle okien ile gustów. Każde okno jest inne i każde dziś odzwierciedla indywidualizm użytkownika. Dlatego tak ważne jest, żeby wybierać świadomie. Tymczasem jedno jest pewne wszędzie dobrze, ale w IGLO najlepiej.

*dla okna o wymiarach 1230mm x1480mm zgodnie z badaniami instytutu CSI w Czechach