Bezpłatne porady. Architekci zapraszają

Architekci z działającej w Luboniu Pracowni Architektonicznej C7 zapraszają na ?Drugie drzwi otwarte architektury?. Po sukcesie pierwszej edycji ze stycznia bieżącego roku, projektanci organizują drugie wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 20 kwietnia w godzinach 9-17 w siedzibie firmy przy ul. 11 Listopada 31a.
Organizatorzy drzwi otwartych oferują w tym dniu pomoc wszystkim, którzy w obawie przed wysokimi kosztami porad prawnych i budowlanych, nie poszukują odpowiedzi na nurtujące ich pytania. W ramach drzwi otwartych przewidziano darmowe porady z zakresu szeroko pojętego prawa budowlanego i wszelkich aspektów prawnych związanych z planowaniem inwestycji i budową.

Oprócz porad prawnych, zainteresowani mogą się spodziewać odpowiedzi na wszelkiego typu pytania związane z architekturą i budownictwem - przykładowo z zagadnień energooszczędności, izolacji, ekonomiki budowy i eksploatacji budynków. Doświadczeni architekci z C7 doradzą na co zwrócić uwagę przy kupnie działki, z czego budować, jak izolować i - co równie istotne - objaśnią, przebieg całej procedury formalnej związanej z budową.

Dane kontaktowe oraz mapka z lokalizacją znajdują się na stronie internetowej pracowni: www.c7.pl

Przedstawiamy dom zaprojektowany przez Pracownię Architektoniczną C7Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład