Koło Domino Premium - nowe meble łazienkowe

Meble w łazience stanowią oprawę dla ceramiki i estetyczne wykończenie aranżacji wnętrza. Nowa kolekcja Domino Premium obejmuje zróżnicowaną ofertę szafek, które pozwolą urządzić się w łazience bardzo wygodnie.
Szafki podumywalkowe Domino Premium mogą być kompletowane z kilkunastoma umywalkami czterech serii ceramiki łazienkowej Koło. Meble są propozycją, która pozwoli kompleksowo zagospodarować przestrzeń w łazience. Modułowość serii umożliwia łączenie elementów w praktyczne kombinacje, dostosowane do potrzeb użytkowników. Wiszące szafki podumywalkowe z zamkniętymi frontami szuflad, umożliwiają stworzenie jednolitej powierzchni. W modelach asymetrycznych połączono ciekawie rozplanowane szuflady i otwarte wnęki - dzięki temu wnętrze zyskuje nieco więcej dynamiki. Szafki podumywalkowe dostępne są w dwóch szerokościach: 60 i 90 cm i mogą być uzupełnione szafkami bocznymi. W modelach asymetrycznych obok szuflad są otwarte przestrzenie, aby np. szybko sięgnąć po niezbędny kosmetyk. Każda z niskich szafek bocznych może być wykorzystana jako niezależny element. Większą łazienkę można uzupełnić szafkami wysokimi z drzwiami lub częściowo otwartą półką. Przestrzeń nad umywalką warto zagospodarować regałem z przesuwnym lustrem.

Seria Domino Premium dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: front w kolorze mokka i korpus orzech lub obydwa elementy w białym połysku. Meble wykonane są płyty wilgocioodpornej, a niezawodne okucia objęto dożywotnią gwarancją. Wszystkie szuflady i drzwi mają system otwierania - push to open - za pomocą docisku.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: