Ściereczki Soudal Swipex - sprzątanie po remoncie

Jak zakończyć prace remontowe i wykończeniowe? Jak w łatwy, czysty i szybki sposób usunąć pozostałości po różnego rodzaju piankach, silikonach, farbach i klejach? Przydadzą się do tego chusteczki Swipex marki Soudal.
Aby po remoncie mieszkanie wyglądało naprawdę świeżo i czysto, należy w jego trakcie na bieżąco usuwać wszelkie plamy i zabrudzenia, powstające podczas pracy. W tym celu można skorzystać z innowacyjnego rozwiązania dostępnego w ofercie Soudal - przyjaznej dla rąk, narzędzi i czyszczonych podłoży - ściereczki do łatwego usuwania resztek świeżych pianek poliuretanowych, klejów, farb, silikonów oraz innych zabrudzeń. Mowa o SWIPEX - ściereczkach czyszczących, które okażą się pomocne podczas wszelkich prac remontowych i wykończeniowych.

Ściereczki wykonane z niepylącej tkaniny, nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników i substancji powierzchniowo czynnych oraz środków ochrony skóry, bez problemu poradzą sobie z pozostałościami pianek, klejów, farb i rożnych uszczelniaczy. Dzięki zastosowaniu silnie działających i jednocześnie łagodnych dla skóry odczynników, są alternatywą dla benzyny i innych agresywnych rozpuszczalników. Możemy więc być pewni, że nie zarysują i nie zniszczą czyszczonej powierzchni. Ściereczki Swipex okażą się bardzo pomocne przy usuwaniu świeżych zabrudzeń z narzędzi, powierzchni porowatych, jak również delikatnej skóry rąk. Wytrzymałe mechanicznie ściereczki z pewnością znajdą szerokie zastosowanie nie tylko w domu, ale i przy różnych pracach warsztatowych, usuwając olej, tłuszcz, smar, a nawet atrament.

Ściereczki, dzięki wygodnemu i szczelnemu opakowaniu, są bardzo proste w użyciu, nie wysychają i nie tracą swoich właściwości czyszczących. Wystarczy wyciągnąć ściereczkę i wyczyścić powstałe zabrudzenia.

Cena: ok. 22-25 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład