Nowoczesne, ciche i bezpieczne zewnętrzne drzwi aluminiowe

Coraz więcej klientów poszukuje drzwi zewnętrznych, które mogłyby uzupełnić i podkreślić charakter oraz piękno ich nowoczesnego budownictwa. Firma Eko Okna wprowadziła do oferty linie drzwi aluminiowych klasy Premium - Despiro. Wyróżniają się ponadprzeciętnym wyglądem, zapewniają wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo, termoizolacyjność oraz dźwiękochłonność. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena produktu, konkurencyjna w stosunku do stolarki drewnianej.
Zewnętrzne drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu, gdyż określają jego charakter. Odpowiednie drzwi pozwalają na szczególne podkreślenie indywidualnego stylu architektonicznego, często podkreślają piękno budynku czy domu, razem stanowiąc o estetyce całości. Główną zaletą drzwi Despiro, wyróżniającą się na tle konkurencji, jest to, że skrzydła drzwiowe ukryte są za panelami ozdobnymi, osiągając w ten sposób efekt jednolitej płaszczyzn. Efekt ten został uzyskany poprzez wykorzystanie specjalnych profil aluminiowych, na które są montowane panele aluminiowe. Drzwi zostały tak zaprojektowane, że ten sam efekt został osiągnięty z każdej strony, od zewnętrznej jak i od wewnętrznej. Widzimy ramę, a następnie skrzydło, które stanowi jednolitą całość z wypełnieniem.

Ciepłe i bezpieczne drzwi zewnętrzne

Ponadto od drzwi oczekuje się zapewnienia wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz ochrony przed hałasem i warunkami pogodowymi. Dlatego drzwi wykonane są z nowoczesnych systemów aluminiowych, rozmiar ościeżnicy wynosi 77 mm - ta grubość zapewnia użytkownikowi wysoką barierę termoizolacyjności. Szerokość zabudowy 77 mm nie oznacza tylko głębokości ramy czy skrzydła, ale także głębokość w każdym miejscu drzwi. Wszystkie drzwi są klasy energooszczędnej, niektóre modele w zależności od rozmiaru osiągają parametry stolarki pasywnej. Na całość szczelności ma wpływ zastosowanie potrójnego uszczelnienia, w postaci dwóch uszczelek zewnętrznych i jednej wewnętrznej, co sprzyja dobrym wynikom izolacji przed wiatrem i deszczem. Drzwi Despiro posiadają pakiet 4 szybowy, zapewniający wysoką izolacyjność termiczną jak i akustyczną. Ukryte zawiasy dają efekt spójności i harmonii wizualnej. Warstwa izolacyjna stanowi wkładkę w środkowej komorze, a współczynnik izolacyjności wynosi UW= 0,97 W/m2K (dla drzwi 1040 x 2300).

Wypełnienie całościowo naklejone na skrzydło znacząco zwiększa sztywność całej konstrukcji, a przy tym odporność skrzydła drzwiowego. Bardzo często klienci szukają drzwi niestandardowych, osiągających wysokość nawet 2,3-2,5m. Nasz produkt jest do tego przystosowany. Drzwi wyróżnia wysoka precyzja wykonania. Dodatkowo posiadają one niski próg z przekładką termiczną oraz antypoślizgową. Tego typu stolarka jest wzmacniana, ocieplana i wykonywana w pełnej gamie kolorów, jak również wypełnień. Do Państwa dyspozycji dostępne jest ponad 70 wzorów wypełnień.

Zalety drzwi Despiro:

- Szerokość 77 mm, całych drzwi ramy jak i wypełnienia ze skrzydłem

- Szyby 3 komorowe, pakiety 4 szybowe

- Możliwość zabudowy drzwi wielkogabarytowych

- Zastosowanie potrójnego uszczelnienia, w postaci dwóch uszczelek zewnętrznych i jednej wewnętrznej

- Ukryte zawiasy dające efekt spójności i harmonii wizualnej

- Niski próg wejściowy z przekładką termiczna i antypoślizgową

- Drzwi dostępne w ponad 70 rodzajach wypełnień, w różnej kombinacji przeszkleń, i wypełnień

- Dodatkowo mogą być wyposażone w stałe górne jak i boczne naświetla

- Idealnie płaska powierzchnia, dzięki specjalnej konstrukcji aluminiowej

- Współczynnik przenikania ciepła UW= 0,97 W/m2K

- Konstrukcja aluminiowa

- Trwała konstrukcja wykonana z aluminium, odporna na działanie czynników pogodowych i zużycie, niewymagająca konserwacji

- Bardzo dobra izolacja termiczna, którą zapewnia złożona konstrukcja i różnego rodzaju wyplenienia

- Specjalne konstrukcje aluminiowe spełniają określone wymogi przeciwpożarowe i antywłamaniowe.

Zapraszamy naszych stałych jak i nowych klientów do współpracy handlowej. Więcej informacji o produkcie i szczegóły współpracy udziela biuro obsługi klienta pod numerem (32) 459 -15- 76.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład