Sejfy domowe - pod specjalnym nadzorem

W każdym domu znajdują się cenne przedmioty czy dokumenty, które warto zabezpieczyć. Ciekawym rozwiązaniem zapewniającym im dodatkową ochronę są przytwierdzone do ściany czy dna szafy domowe sejfy. Funkcjonalne modele dostosowane do różnorodnych potrzeb znajdziemy wśród produktów z linii Guest marki Yale.
Sejf domowy Guest wykonany jest ze stali. Dostępu do jego wnętrza chronią dwa rygle o średnicy 16 mm. Otwiera się go poprzez wprowadzenie numeru PIN lub, awaryjnie, przy pomocy klucza. Produkt jest bardzo wygodny i prosty w obsłudze. Użytkownik ma możliwość wielokrotnego, samodzielnego zaprogramowania kodu ze 100 000 dostępnych kombinacji. Klawiatura z wyświetlaczem LCD, za pomocą której wpisuje się PIN, pozwala na ciche, sekretne wprowadzenie kodu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa przechowywanych rzeczy, produkt posiada również funkcję Time Lock - zamek blokuje na 5 minut dostęp do wnętrza po 3-krotnym błędnym wprowadzeniu kodu.

Modele z linii Guest wyposażone są w otwory montażowe w ścianie tylnej oraz w dnie. W zestawie, oprócz produktu, znajdziemy kotwy montujące i instrukcję montażu. W celu dodatkowej ochrony otwory montażowe zostały zamaskowane.

Sejf domowy Guest jest dostępny w kolorze czarnym. Wymiary: wysokość 250 mm, szerokość 350 mm, głębokość 250 mm.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład