Marka roku 2013 wśród firm budowlanych

Po raz dziewiąty Instytut ASM - Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadził ogólnopolskie badanie wśród firm wykonawczych, aby wyłonić marki materiałów budowlanych i instalacyjnych cieszące się największym uznaniem fachowców.
W ramach badania odbyło się aż 1799 wywiadów z wykonawcami. Wyłoniono marki uznawane za najlepsze w 23 grupach asortymentowych materiałów budowlanych oraz instalacyjnych. Używając produktów różnych marek na co dzień, doskonale znają oni ich wady i zalety - podkreśliła dyrektor generalny ASM Małgorzata Walczak-Gomuła. Co więcej fachowcy mają realny wpływ na wybór marki przez inwestorów. Analizowane były spontaniczne wypowiedzi badanych fachowców, zatem nie sugerowano im do wyboru "pakietu" marek z danej kategorii.

Podczas Gali wręczone zostały dyplomy i statuetki Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku 2013 oraz dyplomy i statuetki Championa Roku 2013, które sa przyznawane firmom utrzymującym wysoką pozycję na rynku od co najmniej 3 lat.

Wśród firm instalacyjnych Brązową Budowlaną Markę Roku 2013 w kategorii "Kotły grzewcze" zdobyła marka Junkers firmy Robert Bosch. W tej samej kategorii laureaci wyróżnień to Immergas i Buderus.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: