Zamykane na kluczyk gniazdo ssące w systemie centralnego odkurzania

System centralnego odkurzania to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnego odkurzacza. Jego integralną częścią jest gniazdo ssące, które montuje się na ścianie w pomieszczeniu. Znajdujące się w ofercie firmy UST-M, producenta systemu Vacu USM, gniazdo Leovac Sylo Lock nie tylko idealnie wpisze się w każde wnętrze, ale także zapewni bezpieczeństwo dla dzieci.
To właśnie przed nadmierną ciekawością najmłodszych domowników chroni zunifikowany kluczyk, w który wyposażone jest gniazdo ssące Leovac Sylo Lock. Po odłączeniu węża ssącego i zatrzaśnięciu klapki gniazdo automatycznie się zamyka, dzięki czemu można je zabezpieczyć przed próbą włożenia do niego rąk, czy drobnych przedmiotów. Aby je otworzyć, wystarczy użyć kluczyka. Zabawa gniazdem ssącym nie jest niebezpieczna dla dziecka, jednak w jej wyniku możemy stracić na przykład cenny pierścionek. System Vacu USM jest zabezpieczony przed zatkaniem instalacji - za otworem gniazda ssącego znajduje się specjalne kolanko, dzięki któremu przypadkowo wciągnięty podłużny przedmiot po odłączeniu węża po prostu wypadnie na podłogę. Prezentowane gniazdo z automatyczny zamkiem zatrzaskowym stanowi dodatkowe zabezpieczenie.

Gniazda ssące to jedne z nielicznych widocznych elementów systemu centralnego odkurzania Vacu USM. To właśnie dlatego tak ważne jest, aby swoim wyglądem wpisywały się w wystrój wnętrza. Dostępne w ofercie UST-M gniazda Leovac Sylo Lock zaprojektowane zostały w duchu nowoczesnego designu. W zależności od koloru ścian i wyglądu włączników światła oraz gniazdek elektrycznych, można zdecydować się na gniazdo białe, szare, kremowe lub srebrne.

Producent: www.ustm.pl

Cena: 89 zł/szt.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: