Narożna płyta gazowa

Nikogo nie dziwi już zlewozmywak umieszczony w rogu kuchni. Jednak strefa gotowania jest nadal rzadkością. Wkrótce to się jednak może zmienić. Firma Franke wprowadziła właśnie na rynek płytę gazową do zabudowy narożnej.
Zainteresowanie jakim cieszą się okapy narożne Franke potwierdza, że projektanci i właściciele kuchni pragną jak najlepiej wykorzystać powierzchnię, nie rezygnując jednak z funkcjonalności. Gotowanie w narożniku może być zaskakująco wygodne, pod warunkiem, że wyposażymy kuchnię w odpowiednie sprzęty. Dlatego firma Franke wprowadziła na rynek płytę gazową zaprojektowaną specjalnie do zabudowy narożnej.

Wykonana ze stali szlachetnej płyta Neptune, idealnie komponuje się ze stalowymi okapami narożnymi z oferty Franke - modelami Cronos oraz Design Plus.

Płyta gazowa Neptune posiada 4 palniki, w tym Trzy Korony czyli wysokiej mocy, potrójny palnik, pozwalający na szybkie przygotowywanie potraw w najwyższych temperaturach. Palniki ułożone są w kształcie litery L, co znacznie uławia dostęp do każdego z nich. Dzięki płycie narożnej zagospodarujemy przestrzeń, która często nie jest funkcjonalnie wykorzystana i zyskamy więcej miejsca na blacie. Jest to niezmiernie ważne szczególnie dla właścicieli mniejszych kuchni.

Płyta narożna sprawdzi się nie tylko w trudno dostępnych narożnikach w zabudowie kuchennej, ale także na złączeniu blatu w zabudowie z półwyspem kuchennym. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zyskujemy także dostęp do palników z drugiej strony.

Specyfikacja techniczna:

Płyta narożna Neptune FHNE COR 4 3G TC XS C

- cztery palniki gazowe o mocy: 1750, 3800 oraz 5000W

- palniki żeliwne

- zapalarka elektryczna zintegrowana w pokrętłach

- termoelektryczne zabezpieczenie przeciwypływowe gazu

- wymiary 830x830 mm

- cena 2499 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykładWięcej o: