Förtrolla - nowy okap kuchenny w sklepach Ikea

Klasyczne kuchnie skandynawskie są pełne małych, stylowych detali oraz wypełnione aromatem świeżo upieczonego chleba. Nowy, metalowy, montowany do ściany wyciąg Förtrolla łączy tradycyjne skandynawskie detale, takie jak ażurowy, kwiatowy motyw, z niezbędnymi współczesnymi rozwiązaniami, typowymi dla wyciągów kuchennych.
Okap ścienny Förtrolla wykonany z błyszczącej, beżowej, lakierowanej proszkowo stali węglowej ma kształt przypominający kaptur. Okap jest połączony z segmentem środkowym oraz dekoracyjnie przycięty na górze i na dole. Wzdłuż każdego boku podstawy komina wyciągu umieszczony został ozdobny kwiecisty medalion w postaci dekoracyjnej perforacji.

Okap ścienny posiada trzy prędkości wyciągu i skutecznie wychwytuje ciężkie opary oraz zapachy powstające podczas gotowania, dzięki dużej powierzchni pochłaniania. Do okapu dołączono wyjmowany filtr przeciwtłuszczowy, który nadaje się do mycia w zmywarce. Dwie wbudowane żarówki halogenowe zapewniają oświetlenie zadaniowe nad płytą grzewczą, dzięki czemu można wygodnie pilnować gotujących się potraw.

- Wydajność okapu: 560 m3h

- Poziom hałasu przy maks. prędkości wylotowej: 69 dB (A)

- Moc silnika: 140W

- Kolor rremowy, S65xG51 cm

- Projekt: Susanna Löfgren

- Cena: 1399,99 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład