Casapark - 3-warstwowe deski drewniane w modnym stylu Country

Firma Lares wprowadziła do sprzedaży podłogi marki Bauwerk Parkett - dębowe o dużym formacie, w pięknych wybarwieniach, w tętniącej życiem lub spokojnej, stonowanej selekcji drewna, dostępne w trzech różnych szerokościach.
Casapark to podłogi w rustykalnym stylu, z fazą na dłuższych krawędziach, imponujące dużymi wymiarami desek - 2200 mm długości, dostępne są w trzech różnych szerokościach (139,181 i 221 mm) z 3,5 mm warstwą wierzchnią drewna użytkowego. Łącząc trzy różne szerokości, deski można układać na wiele różnych sposobów tworząc prawdziwie indywidualny charakter podłogi. Proponowane wybarwienia desek obejmują również nowe, modne, bardzo popularne obecnie odcienie. Podłogi dzięki bardzo precyzyjnemu, fabrycznemu połączeniu piór-wpust montuje się szybko, a przyklejenie deski do podłoża, gwarantuje dobre wyciszenie i tłumienie odgłosu kroków.

W zależności od wybranego wzoru powierzchnia deski jest szlifowana (gładka) lub szczotkowana, wykończona naturalnym olejem lub lakierem matowym. Wszystkie wymienione warianty wykończenia podłogi dostępne są w każdej z trzech szerokości desek.

Parametry techniczne

Wymiary kolekcji: 2200 (długość) x 139/181/221 (szerokość do wyboru lub mix.) x 14 mm (grubość)

Konstrukcja deski: 3-warstwowa

Wzór: 1-pasmowy

Wykończenie powierzchni: lakier matowy lub olej naturalny, naturalne lub barwione, fazowane, szczotkowane

Sposób montażu: klejony

Wierzchnia warstwa drewna: ok. 3,5 mm

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład