Elektryczny podgrzewacz wody sterowany cyfrowo

Wiszący, pojemnościowy, elektryczny podgrzewacz wody Ingenio ma zamontowany tryb Smart, czyli samouczący się program sterujący.
To już trzeci pojemnościowy ogrzewacz wody marki Atlantic, który wyposażony został w cyfrowe sterowanie. Dwa poprzednie wyprodukowane są w dużych pojemnościach: Vizengo - od 100 do 300 l i Explorer - 200 lub 270 l. Modele te mają one wbudowaną pompę ciepła. Z kolei Ingenio dostępny jest w wersji 50, 80 lub 100 litrów. Jednak ten podgrzewacz jest pierwszym w ofercie firmy z samouczący się programem Smart, którego działanie opiera się na historii użytkowania urządzenia przez domowników. Poprzez cyfrowy termostat temperatury i wyświetlacz LCD możemy również cztery inne tryby temperatury: Mini (45-50 st.C.), Komfort (50-65 st.C), Max (65-75 st.C) i chroniący przez zamarznięciem Antyfrost (7 st.C). Ponadto w urządzenie zainstalowano tryb Autodiagnostyka, który zobrazuje na wyświetlaczu kod usterki, jeśli się ona pojawi.

Grzałka nurkowa ogrzewacza o mocy 2000 W wyprodukowana została z miedzi. Wnętrze zbiornika chronione jest przed korozją emalią ceramiczną Diamond quality (200 mikrometrów). Dodatkowo podgrzewacz wyposażony jest w anodę magnezową i system O'Pro. Całość zamknięta została w obudowie ze stali wysokogatunkowej RST 235 polakierowanej białym lakierem epoxy-polyester.

Ceny brutto urządzenia w zależności od pojemności: 861 zł (50 l), 922 zł (80 l) lub 984 zł (100 l).

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład