Okap wyspowy T Line #10 W

Okap wyspowy marki Ciarko Design to połączenie nowoczesnej technologii, minimalistycznego designu i funkcjonalności. Przemyślana konstrukcja, w kształcie odwróconej litery ?T?, praktyczne funkcje oraz wyjątkowe parametry techniczne okapu wpływają na wygodę użytkowników.
Model T Line #10 W to okap kuchenny przeznaczony do montażu nad wyspą kuchenną. Estetykę urządzenia, wykonanego z wysokiej jakości stali, wyróżnia prosta forma i nowatorski panel z czarnego szkła. Całość podkreśla efektowne oświetlenie generowane przez cztery energooszczędne diody LED. Nowy model okapu marki Ciarko Design to urządzenie dedykowane wnętrzom kuchennym zaprojektowanym zgodnie z aktualnymi trendami, w których dominuje minimalizm, nowoczesne wzornictwo i monochromatyczna kolorystyka.

Okap wyspowy z zaawansowaną technologią

Okap kuchenny T Line #10 W wyróżnia nie tylko design, ale także zaawansowane rozwiązania technologiczne i funkcjonalność. Specjalna konstrukcja, w kształcie odwróconej litery "T", oraz najwyższej jakości silnik sprawiają, że w ciągu godziny urządzenie oczyszcza aż 740 m3 powietrza. Przy tak dużej wydajności głośność wynosi zaledwie 53 dBA. Okap wyposażony jest w sterowanie dotykowe sensor touch, które umożliwia m.in. dostosowanie prędkość pracy okapu do aktualnych warunków. Dzięki zainstalowaniu na smartfonie specjalnej aplikacji Ciarko Remote Control, użytkownik nie tylko przejmuje pełną kontrolę nad urządzeniem, ale także uzyskuje dostęp do dodatkowych opcji nieosiągalnych z poziomu tradycyjnego panelu. Wskaźnik zabrudzenia filtrów informuje o konieczności ich wyczyszczenia, a funkcja Timer ułatwia zaplanowanie pracy okapu. Energooszczędne diody LED stanowią dodatkowe źródło światła w kuchni.

Wymiary okapu wyspowego Ciarko: 90 x 50 cm.

Cena okapu wyspowego T Line #10 W: 2790 zł

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład