Panele podłogowe Marena Live: piękne i wytrzymałe

Nowa limitowana kolekcja paneli podłogowych Marena Live marki Wineo to ponadczasowe, naturalne dekory, które wierne odwzorowują naturalny wygląd i strukturę drewna. Panele są wytrzymałe i można je stosować również w kuchni i łazience.
Nowa kolekcja marki Wineo to panele podłogowe o wyjątkowo ciekawych i bliskich natury wzorach. Dzięki najnowszej technologii osiągnięto wysoką wytrzymałość - można je układać w dowolnych pomieszczeniach domowych, również w łazience czy przedpokoju.

W kolekcji jest 10 dekorów. Do wyboru są dwa wykończenia powierzchni - surowo piłowana lub jedwabisto matowa struktura. Trzy dekory - Salt Oak, Pepper Oak i Swedish Pine - mają czterostronną V-fugę, która podkreśla krawędzie desek. Panele pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych; utrzymanych w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy np. prowansalskim.

Wytrzymałe panele podłogowe do kuchni i łazienki

Panele podłogowe Marena Live mają podwyższony stopień odporności na ścieranie (klasa AC4). Osiągnięto go stosując wytrzymałą warstwę wierzchnią z żywicy melaminowej. Dzięki temu panele wykorzystywać można z powodzeniem w intensywnie eksploatowanych wnętrzach domowych. Dodatkowo, płyta nośna Aqua-Protect oraz wzmocnione impregnatem krawędzie gwarantują optymalny stopień ochrony przed wilgocią - dlatego nowe panele podłogowe można stosować również w kuchni i łazience.

Łatwy montaż

Panele z kolekcji Marena Live marki Wineo dostępne są w wymiarach 1288 x 192 x 8 mm. Do ich licznych atutów należy również bezklejowy i wyjątkowo funkcjonalny system montażu Loc Tec. Przyspiesza prace nad ułożeniem wymarzonej podłogi i pozwala na ścisłe i trwałe łączenie poszczególnych elementów.

Dane techniczne paneli podłogowych Marena Live

- wymiary panela: 1288x192 mm

- grubość panela: 8 mm

- struktura: surowo piłowana/jedwabisto-matowa

- płyta nośna: Aqua-Protect

- montaż: bezklejowy Loc Tec

- klasa ścieralności: AC4

- klasa użyteczności w pomieszczeniach mieszkalnych: 23

- klasa użyteczności w pomieszczeniach komercyjnych: 32

- gwarancja na ścieralność w pomieszczeniach mieszkalnych: 20 lat

Cena detaliczna z VAT: 85,90 m2 brutto

Przeczytaj więcej o oznakowaniu i parametrach paneli laminowanychZapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład