Wielkoformatowe płyty na duże posesje

Firma Buszrem wprowadza na rynek wielkoformatowe płyty 50 do kwadratu. Duże kwadratowe elementy sprawdzą się na rozległych powierzchniach - dużych posesjach, szerokich alejach czy podjazdach - pozwalając szybko zabudować jednolite płaszczyzny.
Płyty 50 do kwadratu podkreślą nowoczesny charakter aranżacji posesji, dobrze sprawdzą się również w miejscach użyteczności publicznej.

Mają grubość 7 cm, wymiary 50x50 cm i fabrycznie fazowane krawędzie, co pomaga uzyskać ciekawy efekt kompozycji. Do zalet płyt należy również łatwość ich montażu oraz spory rozmiar. Duże elementy o regularnym kształcie pozwalają na estetyczne uporządkowanie projektowanego obszaru oraz jego szybką zabudowę.

Nowe płyty dostępne są w 6 kolorach oraz dwóch wykończeniach powierzchni. Płyty gładkie można kupić w szarej, czerwonej i grafitowej barwie, natomiast płyty płukane, gdzie widoczne będą odsłonięte kruszywa, dostępne są w tonacji jasnego granitu i ciemnego bazaltu oraz melanżu antracytowego, który szczególnie poleca producent jako rozwiązanie nowoczesne i unikalny na rynku odcień. Dobrym uzupełnieniem płyt są gotowe bloki schodowe Buszrem o podobnej kolorystyce, które umożliwiają szybkie i proste budowanie schodów i różnicowanie poziomów wykonywanej nawierzchni.

Płyta 50 do kwadratu kosztuje 8 zł brutto za sztukę lub 32 zł brutto za m2

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład