Podsufitka Galeco DECOR - estetyka w parze z trwałością

Podczas budowy domu bierzemy pod uwagę nie tylko jego wielkość i funkcjonalność, ale także wygląd. Dlatego warto zadbać, by wykończenie dachu naszego domu było estetyczne i dobrze dobrane do pozostałych elementów budynku. Jednym ze sposobów na eleganckie wykończenie okapu dachowego jest podsufitka, służąca do zabudowy spodniej strony okapu.

Podsufitka Galeco DECOR jest elementem nie tylko dekoracyjnym, ale zapobiega także niszczeniu okapu i zabezpiecza dach przed zagnieżdżeniem się owadów czy ptaków. Optymalna konstrukcja elementów podsufitki pomaga w prostym i szybkim zamontowaniu, a niewielka waga umożliwia stosowanie jej także na delikatnych strukturach. Materiał PVC, w odróżnieniu od drewna i metalu, nie wymaga konserwacji a dzięki zastosowaniu tworzywa najwyższej jakości podsufitka zachowuje swoje parametry na lata, niezależnie od warunków pogodowych.

 

Podsufitka Galeco DECOR jest dostępna w wielu kolorach (grafitowy, złoty dąb, orzechowy, brązowy, jasnobrązowy), dzięki czemu pasuje do praktycznie każdego dachu czy stolarki okiennej. Panele systemu podsufitki Galeco DECOR składają się z następujących elementów: podsufitka pełna 295 x 4000 mm, podsufitka wentylowana/ perforowana 295 x 4000 mm, listwa montażowa typu „J” o długości 4000 mm, listwa montażowa typu „H” o długości 4000 mm czy narożnik zewnętrzny długości 4000 mm.

 

Dla Klientów bardziej wymagających i dbających o walory estetyczne budynku oferujemy również okucie deski czołowej dachu w kolorach podsufitki dachowej. Takie rozwiązanie pozwoli uzyskać spójną i ciekawą kompozycję nowoczesnego domu. Okucie deski czołowej to obróbka blacharska o wymiarach 370 mm x 2000 mm wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm. Pokryta jest drewnopodobną folią Renolit w kolorze podsufitki Galeco DECOR. Jej dolna część wyprofilowana została na kształt listwy „J” dostępnej w systemie Galeco DECOR, co umożliwia łatwy montaż podsufitki oraz spójne i estetyczne wykończenie okapu.

 

Podsufitka Galeco DECOR to nie tylko estetyka i łatwość montażu. Dzięki kompletnemu systemowi listew montażowych podsufitkę można stosować do każdego rodzaju okapu dachowego.

 

Więcej informacji na stronie www.galeco.pl.