Nowość w ofercie Galeco: rynna kwadratowa

Powlekana czterema warstwami ochronnymi stal, wykorzystana do produkcji systemów rynnowych Galeco, to gwarancja dużej wytrzymałości i odporności na zmienne warunki atmosferyczne. Jakość wykonania systemów Galeco STAL oraz sposób ich montażu to kolejne atuty, które od lat zdobywają uznanie w oczach wymagających klientów. Teraz Galeco proponuje coś jeszcze: wśród systemów stalowych pojawiła się nowość - rynna o kwadratowym profilu, będąca odpowiedzią na wyzwania współczesnego budownictwa.

Minimalizm nowoczesnej architektury, przejawiający się w prostych formach, przejrzystej geometrii i stonowanej kolorystyce, wymaga rozwiązań funkcjonalnych idących w parze z założeniami estetycznymi budynku. System rynnowy, będący nieodłączną częścią każdego domu jednorodzinnego, budynku przemysłowego, czy budownictwa wielorodzinnego, powinien także wpisywać się w te założenia. Oparty na kwadratowym profilu rynny i rury spustowej nowy system Galeco STAL² to rozwiązanie dla domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych.

 

Nowoczesna forma


Dedykowana systemowi maskownica podsufitkowa zasłania przednią część rynny, dając efekt gładkiego wykończenia okapu. Dzięki temu dom zyskuje nowoczesny, estetyczny wygląd, jego użytkownicy zaś mogą korzystać z doskonałego rozwiązania funkcjonalnego. - Zatrzaskiwana na haki doczołowe maskownica jest elementem, który może zostać w każdej chwili zdemontowany, chociażby w celu przeprowadzenia prac konserwatorskich. Dzięki wyprofilowaniu dolnej części maskownicy w kształt listwy J, dostępnej w systemie Galeco DECOR, możliwe jest łatwe wsunięcie panelu podbitki dachowej i uzyskanie efektu prostego, minimalistycznego okapu - wyjaśnia Magdalena Gardyła z firmy Galeco. Kwadratowy profil posiadają także rury spustowe, prowadzone na zewnątrz elewacji. Geometryczna forma czyni z nich dyskretny element dekoracyjny, świetnie komponujący się z całością bryły nowoczesnego budynku.

 

Geometryczna funkcjonalność


System rynnowy Galeco STAL² dostępny jest w wymiarach 125/80X80, które idealnie sprawdzą się w budynkach różnego typu - począwszy od budownictwa jednorodzinnego, na małych obiektach przemysłowych skończywszy. Innowacyjny kształt profilu rynny i rury spustowej to nie tylko atut estetyczny nowego systemu Galeco. Dzięki kwadratowemu profilowi rynny, system Galeco STAL² jest bardziej wydajny niż dostępne na rynku konkurencyjne systemy o zbliżonych wymiarach. Obok rynny (4 mb) i rury spustowej w skład systemu wchodzą: dedykowana maskownica podsufitkowa, hak doczołowy i łącznik doczołowy, hak nakrokwiowy, odpływ, łuki 90°: zewnętrzny i wewnętrzny, zaślepki: lewa i prawa, mufa, kolano 72° i obejma.

 

- Najwyższa jakość materiałów i technologii wykonania systemów stalowych Galeco zapewnia ich efektywne, bezawaryjne działanie - potwierdzeniem tego jest 35-cio letnia gwarancja, którą udzielmy. Obok doskonałej funkcjonalności, stawiamy także na dobry, współczesny design, chcąc odpowiadać na bieżąco na zmieniające się potrzeby naszych klientów. System Galeco STAL² to nasza propozycja dla inwestorów i architektów poszukujących świetnych parametrów i nowoczesnych rozwiązań formalnych - dodaje Magdalena Gardyła z firmy Galeco.

 

System Galeco STAL² będzie dostępny w sprzedaży od marca tego roku.

 

Więcej informacji na stronie www.galeco.pl.