Co nowego w łazience?

Nowości w instalacjach łazienkowych, które ułatwiają nam życie, stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie, a przy tym często coraz prostsze w montażu. Jeden fakt nie ulega natomiast zmianie - liderem innowacji pozostaje marka Geberit. Niezmiennie.

Jakość ukryta pod tynkiem

Doskonałym przykładem wspomnianych innowacji są współczesne toalety. Wedle aktualnych trendów całość instalacji ukrywamy pod tynkiem, by zyskać więcej wolnej przestrzeni i optycznie powiększyć naszą łazienkę, dodając jej przy tym elegancji. Geberit proponuje w tym zakresie wstępnie zmontowane stelaże podtynkowe, z których instalacją właściwie każdy poradzi sobie samodzielnie.
Alternatywą do spłuczek podtynkowych są moduły Monolith, które oprócz nowych łazienek świetnie sprawdzą się przy remontach. Cała technologia sanitarna jest zamkniętą w eleganckim module ze szkła, na zewnątrz prezentuje subtelny minimalizm i szereg dodatkowych funkcji, jak podświetlenie led czy odciąg zanieczyszczonego powietrza.

Kolor podświetlenia można dopasować do własnego stylu
fot. materiały partnera

Kolor podświetlenia można dopasować do własnego stylu

Więcej niż przycisk

Harmonia panująca w nowoczesnej łazience z instalacją podtynkową wymaga również zadbania o detale takie jak przyciski spłukujące. Serie Omega i Sigma to designerskie przyciski o rozmaitych kształtach i barwach, wykonane z doskonałych materiałów - oprócz tworzywa również ze szkła, cynku i stali szlachetnej. To uosobienie współczesnej elegancji i zarazem solidności.
Zapoznaj się z poszczególnymi modelami przycisków, jeśli cenisz sobie funkcjonalność. Wśród nich znajdziesz między innymi bezdotykowe, sterowane pilotem czy wyposażone w pojemnik na kostki higieniczne. Decydując się na model Sigma70, możesz wybrać jeden z czterech kolorów szkła lub zdecydować się na wypełnienie przycisku własnym materiałem, np. płytkami lub zdjęciem z wakacji... rodzaj wypełnienia, by jeszcze lepiej dostosować wygląd przycisku do aranżacji twojej łazienki. W wirtualnym salonie Geberit możesz sprawdzić, który przycisk będzie idealny dla Twojej łazienki.

Geberit
fot. materiały partnera

Jakość i niezawodność

Siłą produktów Geberit oprócz elegancji, funkcjonalności i prostoty montażu są również precyzja i jakość wykonania, godne szwajcarskiego rodowodu marki. Każdy pojedynczy egzemplarz przechodzi dogłębne testy, zanim trafi do klienta. Nie dziwi więc fakt, że producent udziela 10 lat gwarancji na WSZYSTKIE elementy spłuczki, a przez przynajmniej kolejne 25 lat do tych trwałych produktów dostępne będą części zamienne. Tak na wszelki wypadek.