Bramy wjazdowe

Jako dzieci często budowaliśmy wymarzone zamki z klocków. Teraz budujemy prawdziwe domy, które często są odzwierciedleniem naszych marzeń. A gdyby tak można było zaprojektować jeszcze wymarzoną bramę?
Firma Betafence wprowadziła na rynek wyjątkową bramę, która będzie pasowała do każdego budownictwa i stylu Twojego domu. Odpowiedni wzór bramy Modivia można dopasować zarówno do nowoczesnych, futurystycznych domów, klasycznych domów z dwuspadowym dachem czy do tradycyjnych posiadłości, w których drzemie duch przeszłości. Wiejskie klimaty, czy nowoczesne miejskie osiedla - brama zaprojektowana przez Ciebie z pewnością będzie pasowała do każdego pejzażu.

Brama przesuwna Modivia firmy Betafence ma ok. 2 tysięcy możliwych kombinacji - wszystko po to, by Twoja brama wyglądała tak jak chcesz. Nie tylko możemy wybrać jej szerokość (3m - 5m) i wysokość (1,20m - 2m), ale także kolor a nawet wypełnienie. Dzięki temu możemy ją dopasować do elewacji domu, jego charakteru i stylu, a nawet przyozdobić ulubionym motywem: kółkami, liniami, krzyżykami i innymi Do tego jeszcze kilka dodatków jak: kamera, domofon, lampka czy automat i wymarzona brama już gotowa. Zaprojektuj sam swoją bramę, wejdź na stronę www.modivia.com i zobacz, w jakiej bramie będzie najlepiej Twojemu domowi.