Sposób na szybki remont - RuckZuck

Lato to niewątpliwie najlepszy okres na urządzanie i odświeżanie naszych mieszkań oraz domów. W sklepach wakacyjne promocje, w głowach rozmaite pomysły, jednak pogoda za oknem nie zachęca do spędzania czasu na pracach remontowych. Z RuckZuck możemy odnowić nasze wnętrza w jeden dzień i spędzić swój wolny czas w przyjemniejszy sposób. 
W salonach RuckZuck znajdziemy bogaty asortyment, który, dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, ułatwia montaż produktów oraz pozwala na szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie remontu. Dzięki temu wizyta w punkcie handlowym sieci to gwarancja zadowolenia z udanych zakupów.

Wakacyjny remontDla naszej wygody

Asortyment salonów RuckZuck stanowią - przede wszystkim - drzwi i podłogi najwyższej jakości. Zastosowane w panelach podłogowych systemy ułatwiające ich montaż i demontaż, jak Classen Megaloc i EasyConnect znacznie przyspieszają prace remontowe i pozwalają na samodzielne ułożenie podłogi. Bezklejowe układanie podłogi zapewnia również jej trwałość, stabilność oraz doskonałe połączenie. W ofercie znajdują się także materiały uzupełniające. Możemy więc od razu kupić listwy przypodłogowe czy ościeżnicę odpowiednią do wybranego skrzydła drzwiowego. Oszczędza to znacznie nasz czas, który niejednokrotnie musielibyśmy poświęcić na dobieranie produktów w różnych sklepach, które w efekcie nie zawsze do siebie pasują.

Cenna pomoc

Kiedy zależy nam na czasie każda pomoc jest przydatna, szczególnie przy wyborze podłogi lub drzwi. Nie zawsze bowiem znamy sie na aspektach technicznych tych produktów. Zdarza się, ze nie potrafimy również dobrać do nich odpowiednich listew czy ościeżnic. Pomoc taką oferuje wyspecjalizowany personel salonów RuckZuck, który zawsze chętnie odpowie na nasze pytania. Z punktami handlowymi współpracują również najlepsze ekipy montażowe, które w jeden dzień ułożą zakupione panele podłogowe i zamontują drzwi, podczas gdy my możemy spokojnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.Z produktami i usługami oferowanymi przez sieć RuckZuck odświeżanie i remontowanie naszych mieszkań to zajęcie proste i szybkie. Dzięki cennym poradom sprzedawców kupimy odpowiednie materiały w korzystnych cenach, które w jeden dzień sami lub z pomocą fachowców zamontujemy. Pozostanie nam tylko pytanie: co jeszcze możemy urządzić?Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.ruckzuck.pl.

Czytaj także:

Duże zmiany małym kosztem - aranżacja wnętrzRemont - na co zwrócić szczególną uwagę?